Plastena vs Raben Lietuva (81:47)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą

2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 21:37 val., peržiūros: 879

Pirmadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Plastena“ ir „Raben Lietuva“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Plastena“ puikiai sužaidė kėlinuko pabaigą, kur susikrovė 5 taškų pranašumą ( 16:11). Antrame kėlinyje „Raben Lietuva“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimalaus, bet aikštelės šeimininkai sugebėjo suregzti keletą greitų atakų ir vėl atstatyti saugų pranašumą prieš varžovus. Per likusį laiką „Plastena“ toliau neatrado savojo žaidimo ir komandas skyrė tik 8 taškai – 34:26

Po ilgosios pertraukos po truputėlį ėmė ryškėti „Plastenos“ ekipos pranašumas prieš varžovus ir su kiekviena minute atotrūkis tik augo ( 56:30). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir „Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę, rezultatu – 81:47 (16:11, 18:15, 22:4, 25:17)

„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Kelių priežiūra“ po atkaklios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)Tik po atkaklios kovos „Telia“ įveikė „Raben Lietuva“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:44 val.)