Telia vs Kelių priežiūra (64:96)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos

2020 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 21:58 val., peržiūros: 773

Ketvirtadienį, Sausio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Telia“ bei svečių „Kelių priežiūra“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo svečių spurtu 0:11. Šeimininkams sunkiai sekėsi pataikyti į krepšį ir tik sužaidus 6 minutės pataikė pirmuosius taškus. „Kelių priežiūra“ komanda vis didino pranašuma ir pasibaigus pirmajam ketverčiui turėjo 18 taškų pranašumą – 8:24. Antrasis ketvertis prasidėjo svečių taškais, bet tuo pačiu atsakė ir priešininkai. „Telia“ komandai visiškai nesisekė buvo pramesta daug mėtimų, padaryta daug klaidų, tuo pasinaudoje svečiai vis labiau tolo ir didino savo pranašumą -21 :44.

Trečiasis ketvertis prasidėjo dar viena rezultatyvia svečiu atkarpa (2:9), po kurios skirtumas šoktelėjo iki 40 taškų. Prabėgus dar 2 minutėms, abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir ketverčiui įpusėjus rezultatas buvo 35:63. Antroje kėlinio dalyje „Telia“ pralošė dar vieną atkarpą (0:7), ir po trijų ketverčių rezultatas buvo 40:68. Ketvirtasis ketvertis buvo tik formalumas ir „Kelių priežiūra“ iškovojo pergalę rezultatu – 64:96.

„Kelių priežiūra“ lengvai nugalėjo „Omega“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Plastena“ nepasigailėjo „Telia“ komandos (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:49 val.)„Kelių priežiūra“ neprilygo „Plastena“ (64:87) (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:00 val.)Įmonių lygoje: „Kelių priežiūra“ įveikė „TransUnion“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kelių priežiūra“ po atkaklios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Kelių priežiūra“ vos neprisižaidė prieš tik penkiese susirinkusius „Vilmistos“ atstovus (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Kelių priežiūra“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdami „Nemuną“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 19:30 val.)„Nemunas“ priešinosi „Telia“ ekipai du kėlinius (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Kelių priežiūra“ apturėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Nemunas“ (88:40) (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 09:02 val.)