Vilmista vs Plastena (80:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 31 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastenai“ nepavyko pasipriešinti „Vilmistai“

2020 sausio 31 d., Penktadienis, 20:52 val., peržiūros: 769

Penktatadienį, Sausio 31 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Vilmista“ bei svečių „Plastena“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo apylygiai, abi komandos žaidė taškas į tašką. Sužaidus keturias minutės šeimininkų ekipa surengė spurta 9:0. „Plastenai“ sunkiai sekėsi susižaisti ir pataikyti į krepšį. Likus iki ketverčio galo mažiau negu minute šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą – 26:14. Antrajame ketvertį komandos po truputį įsivažiavo. Svečiai vis bandėsi vytis varžovus, tačiau šie tvirtai laikė 18 taškų pranašumą. Pirma rungtynių pusė baigėsi rezultatu – 50:30.

Trečio ketverčio pradžia svečiam buvo sudėtinga. „Vilmista“ spurtavo 8:0, tačiau„Plastena“ vėl greitai reagavo į situaciją ir paprašė minutės pertraukėlės. Pasitarimas įvyko puikiai, nes po minutinės svečiai spurtavo 8:2 ir priartėjo prie varžovų (57:47). Tačiau šie neketino nusileisti ar pasiduoti. Per paskutines tris trečiojo ketverčio minutes šeimininkai sumetė 5 taškus be atsako ir po trečiojo ketverčio vėl pirmavo 14 taškų – 65:51. Paskutiniame ketvirtyje „Plastenos“ komandai pradėjo stigti jėgų bei motyvacijos, tačiau jiems pavyko sukurti intriga ir jie surenge mini spurtą 0:8. Svečiai pradėjo labiau spausti priešininkus ir „Vilmista“ pradėjo klysti. Likus iki ketverčio vienai minutei svečiams pavyko priartėti ir sumažinti atsilikimą iki 6 taškų, tačiau šiandiena stipresni buvo Vilmista“ , kurie iškovojo pergalę rezultatu – 80:72.

„Nemunas“ neturėjo jokių šansų prieš „Vilmista“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:29 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Plastena“ nepasigailėjo „Telia“ komandos (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:49 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:37 val.)Solidi gynyba atnešė „TransUnion“ ekipai pergalę prieš „Vilmistą“ (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 21:40 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę prieš „Telia“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)