Ulmas vs Cramo (74:90)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“

2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 18:56 val., peržiūros: 784

Sausio 29 dieną 17:45 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Ulmas“ (šeimininkai) ir „Cramo“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 74:90 (12:30, 24:17, 16:22, 22:21).

Rungtynės prasidėjo aktyviu žaidimu. „Cramo“ komanda puikiai išnaudojo savo stipriąsias puses puolime, prasiverždami po krepšiu ir sėkmingai užbaigdami atakas. Per kėlinį sumetę net 30 taškų svečiai leimėjo pirmą kėlinį rezultatu 12:30. Antrajame kėlinyje „Ulmas“ parodė charakterį ir per pusę kėlinio ištirpdė vaeržovų pranašumą iki 5 taškų. Iki kėlinio galo skirtumas tarp komandų svyravo tarp 3-10 taškų ir po dviejų kėlinių priekyje liko „Cramo“ rezultatu 36:47.

Trečiajame kėlinyje „Cramo“ komanda prisimė kaip žaidė pirmajame kėlinyje. Per pirmas 5 minutes ne tik susigrąžino turėtą pranašumą, bet ir padidino iki 20 taškų. Iki kėlinio pabaigos svečiams pavyko išlaikyti 20-ies taškų pranašumą, tik paskutinę minutę „Ulmui“ pavyko šiek tiek apmažinti skirtumą prieš lemiamą ketvirtį (52:69). Paskutiniame kėlinyje šeimininkai vėl susiimė ir stengėsi pasivyti varžovus. Per pirmas tris minutes „Ulmas“ sumažino atsilikimą iki 9 taškų, tačiau varžovai, taip pat, nekėtino pasiduoti ir stengėsi neleisti dar labiau sumažinti jų pranašumo. Iki rungtynių pabaigos „Cramo“ pavyko išsaugoti pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 74:90.

“Cramo“ komandos kapitonas Rokas Valiulis: „Pergalę lėmė kovingumas ir komandinis žaidimas.“

„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 18:54 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Freda“ po atkaklios kovos įveikė „Cramo“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Cramo“ įtikinamai nugalėjo „Freda“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)