STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS (75:68)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Stasio Raštikio Puskarininkių mokykla“ įrodė savo pranašumą prieš „AKS & Nekturą“

2008 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 21:34 val., peržiūros: 5916

Šiandien (11.17) KTK sporto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos“ (šeimininkai) ir „AKS Angaro Prekybos & Nekturo“ ( svečiai) komandų. Po lygaus žaidimo pirmuose dviejuose kėliniuose svečių komanda palūžo ir net 15 taškų skirtumu pralaimėjusi trečiajį kėlinuką, po kurio rezultatas tapo 60-47, ketvirtąjame – jau nebeturėjo tiek jėgų ir laiko pavyti savo varžovus, kurie ir sventė pergalę savo aikštelėje, rezultatu 75-68.

Pirmąjame kėlinyje rezultatyvios atakos ir pirmųjų taškų teko laukti net 4 minutes, kol dvitaški metimą pataikė V.Maselskas. Nors komandoms gana sunkiai sekėsi surengti rezultatyvias atakas, tačiau antroje kėlinio dalyje abi komandos įsižaidė ir kėlinys tapo rezultatyvesnis. Jis baigėsi lygiu rezultatu 13-13.

Antąjame kėlinyje išsiskyrė du snaiperiai tai: D.Marcinkevičius, šeimininkų komandoje ir E.Vaitkevičius, pataikę atitinkamai tris ir keturis taiklius tritaškius metimus, tai ir lėmė nežymią „AKS Angaro Prekybos & Nekturo“ persvarą 32-34 po dviejų kėlinių.

Po pertraukos „Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos“ žaidėjas D. Marcinkevicius ir toliau priešininkų krepšį „bombardavo“ taikliais tritaškiais metimais, kurie leido šeimininkų komandai įgyti dviženklią persvarą. Trečiasis rungtynių kėlinys buvo šeimininkų komandos spurtas po kurio priešininkams jau buvo sunku atsigauti. Jis baigėsi rezultatu 60-47.

Paskutiniame kėlinyje svečiai dar bandė vytis savo varžovus, tačiau pritrūko ir laiko ir taiklių metimų, per daug jų skriejo pro šalį ir pergalę, rezultatu 75-68 šventė „Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos“ komandos žaidėjai.

„Stasio Raštikio puskarininkių mokykla“ sutrypė „Omegą“ (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)"Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" sutriuškino "Elinta" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:59 val.)Puskarininkiai įrodė savo pranašumą ir įveikė savo varžovus (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 20:25 val.)"Stasio Raštikio puskarininkių mokykla" po įnirtingos kovos palaužė "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komandą (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:18 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutriuškino "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" komandą (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ sutriuškino „AKS Prosatą & Nekturą“ (2009 sausio 30 d., penktadienis, 00:47 val.)"AKS angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "S. Raštikio puskarininikių mokyklą" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 21:14 val.)Po atkaklios kovos "Olympic casino" įveikė "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą" (2008 lapkričio 05 d., trečiadienis, 20:49 val.)"GB United" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 21:01 val.)Po intriguojančios kovos "Sanistal" svečiuose nugalėjo "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:18 val.)