STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (72:65)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Stasio Raštikio puskarininkių mokykla" po įnirtingos kovos palaužė "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komandą

2008 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 21:18 val., peržiūros: 3823

Šiandien, 18val. 45 min. KTK sporto salėje, KKL "Įmonių" lygoje susitiko "Stasio Raštikio puskarininkių mokykla" su "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komanda. Po įnirtingos ir permainingos kovos pergalę šventė "Stasio Raštikio puskarininkių mokykla".

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos" krepšininkai. Keli taiklūs tolimi metimai, kelios greitos atakos bei puiki gynyba, leido jai dominuoti nuo rungtynių pradžios. Pirmąjį kėlinuką "Stasio Raštikio puskarininkių mokykla" laimėjo 11 taškų skirtumu. Per sekantį kėlinuką "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komanda surado būdų kaip ištampyti zoninę oponentų gynybą, padarė dvigubai mažiau klaidų nei per pirmąjį ketvirtį ir sumažino savo atsilikimą iki 5 taškų.

Po ilgosios pertraukos komandos grįžo labai kovingai nusiteikę. Jos abi kovojo dėl kiekvieno kamuolio, nesvaidė neparuoštų metimų, tačiau plika akimi buvo galima matyti kad šiose rungtynėse dominuoja ne puolimas, bet gynyba. Kėlinukas baigėsi labai lygiai 17:14, "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komandos nenaudai. Paskutinis ketvirtis buvo pats įdomiausias. "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komanda bandė vytis savo varžovus, spaudė juos, tačiau pastariesiems pavyko visą laiką išlaikytisaugų 4-5 taškų atstumą. Viskas būtų susiklostę kitaip, tačiau "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komandai labai nesisekė atakuoti iš toli (1 taiklus metimas iš 8), todėl pergalę šventė "Stasio Raštikio puskarininkių mokykla".

Rezultatyviausias šiose rungtynėse buvo "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komandos žaidėjas A.Sutkus,pelnęs 25 taškus. Iš "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos" tarpo išsiskyrė D.Marcinkevičius, pelnęs 23 taškus.

Po rungtynių "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos" treneris M.Zapalis sakė, jog jo komanda buvo nusiteikusi kovingai, neblogai sužaidė, todėl ir pavyko pasiekti pergalę.

Po atkaklios kovos pergalę šventė "Agava - Automatinių sistemų servisas" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:34 val.)Užtikrinta "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:40 val.)Triuškinama "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 20:56 val.)"Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" sutriuškino "Elinta" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Stasio Raštikio Puskarininkių mokykla“ įrodė savo pranašumą prieš „AKS & Nekturą“ (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Stasio Raštikio puskarininkių mokykla“ sutrypė „Omegą“ (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)(Ne)sunki „Agava & Automatinių Sistemų Servisas" ekipos pergalė. (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)"Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės finale ''Agava & Autamatinių sistemų servisas'' (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 21:13 val.)Trileris tarp "Agava & Automatinių sistemų servisas" ir "Inreal NT & Invalda" komandų (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 19:47 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" be vargo įrodė savo pranašumą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)