PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS (124:73)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

„Projektų gama GTV & Mobiringas“ sutriuškino „AKS Prosatą & Nekturą“

2009 sausio 30 d., Penktadienis, 00:47 val., peržiūros: 3871

Šiandien (01.29) Babtų vidurinės mokyklos sporto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Projektų gamos GTV & Mobiringo“ (šeimininkai) ir svečių – „AKS Prosato & Nekturo“ (svečiai) komandų. Su dideliu užsidegimu pradėję rungtynes aikštelės šeimininkai sparčiai atitrūko nuo kur kas silpniau atrodžiusių savo varžovų, kol galiausiai tai virto visišku varžovų komandos sutriuškinimu. Rungtynės baigėsi rezultatu 124 – 73, pergalę sventė „Projektų gama GTV & Mobiringas“.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo sėkminga J. Baryso ataka, po kurios svečiai pirmą ir vienintelį kartą įsiveržė į priekį. Labai sėkmingai primetę greitą žaidimą savo varžovams aikštelės šeimininkai atitrūko nuo savo varžovų ir jau kėlinio viduryje pasiekė dviženklį pranašumą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 27-17.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos spurto ir kėlinio viduryje skirtumas šoktelėjo iki 24 taškų 41-17. „Projektų gama GTV & Mobiringas“ labai greitai organizavo atakas, kurios beveik visada pasibaigdavo tuom, kad kamuolys vienaip ar kitaip vistiek atsidurdavo priešininkų komandos krepšyje. Šeimininkai dar labiau nutolo nuo savo priešininkų ir kėlinį pabaigė rezultatu 61-35.

Po rungtynių pertraukos žaidimas aikštelėje nesikeitė. Skirtumas ir toliau augo, o šeimininkai įgyjė didžiulį pranašumą žaidė labai atsipalaidavę, tačiau vistiek labai rezultatyviai ir sėkmingai pataikydami. Trečio kėlinio pabaigoje šeimininkai priartėjo prie šimtojo taško, tačiau po „tuščios“ kelių minučių atkarpos šiame kėlinyje šimto dar nepasiekė. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 90-53.

Paskutiniame kėlinyje buvo likusi intriga ar pavyks šeimininkams įmesti šimtąjį tašką. Antrąją šio kėlinio minute tritaškiu metimu tai padarė V.Grinis. Tada vis dar buvo įdomu ar pavyks šeimininkams laimėti daugiau nei 50 taškų skirtumu. Tai pavyko padaryti tik pačioje kėlinio pabaigoje. Aikštelės šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 124-73.

Po rungtynių kalbintas nugalėtojų komandos trenerio asistento antras padėjėjas teigė, jog susikaupti komandai padėjo ir komandą įkvėpė draugas, kuris šiuo metu yra kalnuose „jaučiasi didžiulis jo palaikymas, todėl mes šią pergalę dovanojame jam, komandos senbūviui ir sielai Vytui Gecevičiui“, teigė trenerio asistento antras padėjėjas

„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutriuškino "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" komandą (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 21:14 val.)Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" tik paskutinėmis akimirkomis iškovojo pergalę (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)