Celsis vs Vėjų linija & Garliavos duona (97:87)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“

2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 992

Antradienį, lapkričio 6 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje, susitiko Įmonių lygos, B pogrupio komandos – „Celsis“ (šeimininkai) „Vėjų linija & Garliavos duona“ (svečiai).

Rungtynes puikiai pradėję svečiai greitai atitrūko nuo varžovų, tačiau antroje ketvirčio pusėje jų puolimas kiek sustojo, o šeimininkai anaiptol – pradėjo vis lengviau rinkti taškus. G. Vyšniausko vedamas „Celsis“ tiksliau sužaidė kėlinio pabaigą ir išsiveržė į priekį – 21:18. Antrasis ketvirtis buvo labai rezultatyvus, abi komandos gana nesunkiai rinko taškus, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau dviženklė šeimininkų persvara (36:26). Nors šeimininkai kartais ir prarasdavo koncentraciją, padarydavo klaidų, tačiau neleido varžovams jų pasivyti, o pirmąją rungtynių pusę „uždarė“ G. Vyšniausko tritaškis iš maždaug aštuonių metrų – 51:43.

Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko perimti žaidimo iniciatyvą į savo rankas ir po puikios atkarpos 12:0 „Vėjų linija & Garliavos duona“ po ilgos pertraukos vėl išsiveržė į priekį – 61:64. Šeimininkai nesutriko ir susitvarkę su problemomis gynyboje prieš lemiamą rungtynių dalį vėl buvo priekyje – 72:70. Ketvirtasis ketvirtis geriau prasidėjo šeimininkų komandai, kurie kontroliavo rungtynes ir įpusėjus kėliniui turėjo 7 taškų persvarą. Svečiai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie tragiškai nekrito, o šeimininkai užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą iškovojo pergalę rezultatu – 97:87 (21:18, 30:25, 21:27, 25:17).

:

Atkaklioje kovoje ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pergalę prieš “Vėjų linija & Garliavos duona” (2019 vasario 02 d., šeštadienis, 14:14 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Elektrėnų „Pastolinis“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:17 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Ryterna“ užtikrintai įveikė kolkas be pralaimėjimų buvusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:09 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)