Vėjų linija & Garliavos duona vs Elektrėnų „Pastolinis“ (65:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Elektrėnų „Pastolinis“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“

2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 21:17 val., peržiūros: 975

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais iš Elektrėnų – „Pastolinis“ krepšininkais. Žaidimo kontrolę savose rankose išlaikę svečiai išsivežė pergalę.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Susikūrę geras progas metimams, jas realizavo. Įpusėjus kėliniui žaidimo tempą ėmė diktuoti svečiai. 2 iš eilės tritaškius įsūdęs M.Macikas (Elektrėnų „Pastolinis“) pradėjo svečių spurtą. 12:2 kėlinio pabaiga leido „Pastolinio“ komandai susikrauti 6 taškų persvarą. Po pirmojo kėlinuko – 14:20.

Antrojo ketvirčio pradžia buvo lyg pirmojo kėlinio pabaigos tęsinys. Svečiai didino apsukas ir tolo nuo varžovų. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, Elektrėnų „Pastolinis“ susikrovė iki šiol turėtą didžiausią persvarą – 20:36. Tačiau tada svečiai kiek sustojo. Tuo pasinaudoję „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai sukūrė spurtą 11:2, kurio metu 2 tritaškius įmetė D.Bartkus. Rezultatas po ketvričio – 31:38.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo geresniu svečių žaidimu. Greitos atakos ir puikus kamuolio vaikščiojimas leido „Pastolinio“ komandai vėl kiek pabėgti. Puikią atkarpą sužaidė M.Kaminskas, kurio vedami svečiai kėlinio viduryje vėl susikrovė dviženklį pranašumą (47:58). Kėlinį dviem tritaškiais uždarė E.Mackevičius, kiek aptirpdymamas deficitą iki 7 taškų. Prieš paskutinijį kėlinį – 55:62.

Paskutiniosios dešimt minučių jau priklausė Elektrėnų „Pastolinio“ komandai. Kibesnė gynyba bei laisvumas puolime leido jiems pabėgti nuo varžovų nebepavejamu skirtumu. Šeimininkai nesugebėjo sukurti rimtesnio pasipriešinimo kėlinio pabaigoje bei turėjo pripažinti svečių pegalę rezultatu 65:81.

Nugalėtojų komandos žaidžiančiojo trenerio Ryčio Vičkačkos komentaras:
„Šiandien mums padėjo noras bet kokia kaina nugalėti, nes jie atsisakė atvažiuoti pas mus į Elektrėnus. O šiaip, susirinkom savo malonumui pasižaist. Kas pavyko, kas nepavyko, ką pataikėm, ko nepataikėm, bet pergalė yra pergalė."

Visas rungtynes priekyje buvę „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:22 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Celsį“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 21:49 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išplėšė lemiamas rungtynes (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 14:13 val.)