Telia vs BC „Bitdefender“ (85:74)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Telia“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Bitdefender“ krepšininkus

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 15:44 val., peržiūros: 628

Sausio 27 dieną, 14:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Telia“ (šeimininkai) ir BC „Bitdefender“ (svečiai). Abi komandos šiandien susirinko labai negausiai, vos po šešis žaidėjus, tad žaidimas buvo labiau paremtas puolimu ir dar rungtynių pradžioje į priekį pabėgę „Telios“ krepšininkai susikrovė solidų pranašumą. Nors BC „Bitdefender“ nenuleido rankų ir kelis kartus visiškai priartėjo, tačiau perlaužti rungtynių eigos jiems taip ir nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 85:74 (25:16, 27:22, 17:23, 16:13).

Jau rungtynių pradžia buvo labai rezultatyvi, abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, o dar pirmojo ketvirčio metu į priekį nutolo „Telios“ ekipa. „Telia“ apsukų nemažino ir antrojo ketvirčio metu, kol jų pranašumas priartėjo prie dvidešimties taškų ribos. Vis tik nors jie ir buvo surinkę jau pusšimtį taškų, tačiau komandos gynyba nebuvo itin gera, o ilgoji pertrauka prasidėjo jiems pirmaujant rezultatu 52:38.

Po ilgosios pertraukos „Telios“ dominavimas po truputėlį blėso, o varžovai nepastebimai priartėjo vos per keturis taškelius. Tačiau puikiai žaidusio L. Čekavičiaus vedami „Telios“ žaidėjai vis atsitiesdavo, kol galiausiai BC „Bitdefender“ ekipos viltys užgeso. Paskutinėmis minutėmis skirtumas vėl buvo dviženklis ir užtikrintai finišavę „Telios“ žaidėjai laimėjo rungtynes rezultatu 85:74.

„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 20:55 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo pabaigė BC „Bitdefender“ sezoną (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:14 val.)„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Požeminės linijos – POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:39 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ serijoje prieš BC „Bitdefender“ iškovojo pergalę minimaliu skirtumu (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 14:14 val.)„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Dakra- Košmaras“ vargo su „Bitdefender (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)