Best 4 You vs Acme grupė (61:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Acme grupė“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo

2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 19:24 val., peržiūros: 716

Lapkričio 11 dieną, 17:15 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Acme grupė“ (svečiai). Kad šį vakarą susitiko labai lygios komandos puikiai įrodo ne tik permainingai vykęs susitikimas, bet ir tai, jog nugalėtojui išsiaiškinti prireikė ir papildomo laiko. „Best 4 You“ turėjo šansą išplėšti pergalę pratęsimo pabaigoje, bet lemiamas metimas išsisuko iš lanko. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:62 (22:15, 13:23, 12:12, 9:6, 5:6).

Rungtynes abi komandos pradėjo energingai, be didesnės varžovų žvalgybos. Nors abi komandos atrodė gana panašaus pajėgumo, tačiau pirmieji į priekį nutolo šeimininkai, kurie puikiai realizavo tolimus metimus ir susikrovė nedidelį pranašumą. Vis tik antrame kėlinuke „Acme grupė“ atsitiesė, parodė, kad taip pat gali pataikyti iš toli ir persvėrė rezultatą savo naudai 35:38.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau buvo itin atkaklus, nors daugiau laiko priekyje buvo svečiai, tačiau jų persvara buvo labai menka ir skirtumas daug kartų buvo lygus. Galiausiai net ir rungtynių pabaigoje niekas dar nebuvo aišku, o paskutinė ataka priklausė „Acme grupė“ ekipai, tačiau jų metimas nebuvo tikslus ir komandos stojo žaisti pratęsimo esant lygybei 56:56.

Pratęsimo metu vėl viskas kartojosi, laikas bėgo, tačiau nei vienai ekipai nepavyko nutolti. Likus žaisti vos šešias sekundes kamuolį rankose turėjo „Best 4 You“, tačiau tuo pačiu ekipa atsilikinėjo vienu tašku. Lemiamas metimas buvo patikėtas M. Maslenikovui ir jis metimą atliko visai neblogą, tačiau kamuolys išsisuko iš lanko ir dramatiška pergalė atiteko „Acme grupė“ komandai 61:62.

Audrius Kmita („Acme grupė“):

„geros rungtynės, nugalėtoją nulėmė smulkmenos, ištiesų pratęsimo turėjo ir nebūti, nes patys leidom ištraukti jį varžovams“.

„Acme grupė“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su varžovų šešetu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:40 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)Geriau antrąją rungtynių dalį sužaidę „Acme grupė“ iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Acme grupė“ nugalėję „Telia“ iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:45 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)Antrą kartą „Acme grupė“ komandą nugalėjusi „Vilmista“ žengė į Mažosios taurės finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:27 val.)