ASU & Co „AgroVIS“ vs Požeminės linijos ‒ POLI (50:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 03 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Požeminės linijos ‒ POLI“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais

2018 lapkričio 03 d., Šeštadienis, 14:03 val., peržiūros: 672

Šeštadienį, lapkričio 3 dieną, ASU sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „ASU & Co “AgroVIS“ bei svečių „Požeminės linijos – POLI“. Kova tarp komandų virė tik pirmoje rungtynių pusėje, kadangi antroje pusėje visa galva pranašesni buvo svečiai, kurie ir pasiekė pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet kelias atakas sėkmingai užbaigė svečių ekipa ir pradėjo skaičiuoti dviejų atakų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:16. Antrąjį kėlinuką 10:1 spurtu pradėjo aikštelės šeimininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi, per likusį kėlinuko laiką pranašesni buvo „Požeminės linijos – POLI“, kurie sėkmingai sumetė baudos metimus ir susigrąžino rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:32.

Trečiąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet svečiai strigo puolime, o tuo netruko pasinaudoti „ASU & Co “AgroVIS“, kurie netrukus priartėjo iki penkių taškų. Tačiau kėlinuko pabaigoje kur kas užtikrinčiau atrodė „Požeminės linijos – POLI“, kurios susigrąžino dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 38:52. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri nemažą dalį taškų pelnė iš greitų išpuolių ir netrukus skirtumas tarp komandų perkopė ir 20-ies taškų ribą. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas ir „Požeminės linijos – POLI“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 50:78.

Marijus Jurkiūnas („Požeminės linijos – POLI“):
“Antroje rungtynių pusėje pradėjome žaisti greičiau. Varžovai vyresni šiek tiek, tad nesuspėjo paskui mus. Manau, kad ir vidurio puolėjai neblogai sužaidė. Taip pat pradėjom pataikyti tritaškius“.

„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ užtikrintai nugalėjo emocijų nesuvaldžiusius „Omegos“ krepšininkus (2019 sausio 22 d., antradienis, 23:44 val.)„Požeminės linijos – POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:39 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:38 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)Grupės lyderių dvikovoje atkaklus mūšis ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos pergalė prieš „Admą“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:53 val.)Celsis teko pripažinti Požeminės linijos ‒ POLI pranašumą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 00:47 val.)