ASS Endress + Hauser vs Artstone (85:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 17:07 val., peržiūros: 528

Vasario 17 dieną, 16:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „ASS Endress + Hauser“ (šeimininkai) ir „Artstone“ (svečiai). Visas rungtynes tvirtai pranašumą savo rankose laikė „ASS Endress + Hauser“ krepšininkai, nors varžovai kelis kartus priartėjo, bet galiausiai nugalėtojas nekėlė abejonių. Susitikimas baigėsi rezultatu 85:68 (16:13, 27:19, 20:20, 22:16).

Jau rungtynių pradžioje į priekį gana greitai pabėgo ir aštuonių taškų pranašumą susikūrė „ASS Endress + Hauser“ krepšininkai, tačiau po minutinės pertraukėlės varžovai labai greitai atsigavo ir išlygino žaidimą. Vis tik tai buvo labai laikina, netrukus „ASS Endress + Hauser“ vėl susigražino solidų pranašumą ir tvirtai kontroliavo rungtynių eigą. Nors „Artstone“ tritaškių metimų dėka vis priartėdavo, tačiau paskutinėmis atakomis antrame kėlinuke komanda vėl paleido priešininkus per dviženklį atstumą 43:32.

Antroje rungtynių dalyje komandos žaidė kiek banguotai, „ASS Endress + Hauser“ vis nutoldavo, bet „Artstone“ daugybę kartų sugražindavo atstumą tarp komandų iki dešimties taškų ribos. Vis tik „ASS Endress + Hauser“ ekipos žaidimas buvo kur kas labiau subalansuotas, metimai labiau paruošti ir visa tai leido paskutinėje rungtynių dalyje nutolti, o komanda išsikėlė tikslą laimėti penkiolikos taškų pranašumu dėl to, jog turėtų ir tarpusavo pranašumą. Su paskutine užduotimi „ASS Endress + Hauser“ taip pat puikiai susitvarkė ir laimėjo susitikimą rezultatu 85:68.

„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)Negausiai susirinkę „ASS Endress + Hauser“ nugalėjo „Acme grupės“ krepšininkus (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:15 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.) „ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„ASS Endress + Hauser“ vos išnešė sveiką kailį ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)