Best 4 You vs Rimo & Patikima linija (80:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“ pasiekė užtikrintą pergalę

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 19:18 val., peržiūros: 583

Sausio 6 dieną, 17:15 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Rimo & Patikima linija“ (svečiai). Rungtynėse didelės intrigos nebuvo, „Best 4 You“ nuo pirmojo kėlinuko pradžios tvirtai kontroliavo sitauciją aikštelėje ir varžovus arčiau prisileido tik trumpam. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:60 (21:10, 18:11, 18:25, 23:14).

Rungtynes labai galingai pradėjo „Best 4 You“ ekipos krepšininkai, kurie nieko nelaukdami spurtavo rezultatu 15:3. „Rimo & Patikima linija“ savo puolimą išjudino labai sunkiai, komandai geriausiai sekėsi taškus rinkti nuo baudų metimo linijos, o iš žaidimo taiklumas buvo labai prastas. Skirtumas iki pat ilgosios pertraukos augo, o po dviejų ketvirčių „Best 4 You“ pranašumas buvo akivaizdus 39:21.

Antroje rungtynių pusėje „Rimo & Patikima linija“ iš karto paleido tritaškių seriją ir taip kaip reikiant sumažino savo atsilikimą. Vis tik tai buvo tik trumpas blykstelėjimas ir netrukus šeimininkai vėl ėmė tolti, o skirtumas nepastebimai priartėjo prie 20 taškų ribos. Laikas bėgo, o su juo blėso ir svečių viltys išsigelbėti. Galiausiai išnyko ir paskutinė intriga, o formalumus sutvarkę „Best 4 You“ krepšininkai įsirašė užtikrintą pergalę 80:60.

ASU & Co „AgroVIS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 19 d., šeštadienis, 15:29 val.)„Best 4 You“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)„KTU“ sezoną pradėjo užtikrinta pergale (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Ulmą“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Best 4 You“susitvarkė su ASU & Co „AgroVIS“penketu (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:19 val.)Po atkaklios kovos „Best 4 You“ laimėjo bei paliko „Ulmą“ be pergalių (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Acme grupė“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)