Hipocredit.lt vs Elektrėnų „Pastolinis“ (123:63)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Gerą tritaškių pataikymą pademonstravę ,,Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkams

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 23:33 val., peržiūros: 419

Sekmadieni, vasario 24 dieną Kauno energijos sporto salėje įvyko ,,Įmonių” lygos antrojo turo H pogrupio rungtynės tarp šeimininkų ,,Hipocredit.lt“ bei svečių- Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkų. Visus kėlinius užtikrintu pranašumu laimėję ,,Hipocredit.lt“ krepšininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu: 123:63 (27:19, 35:12, 32:20, 29:12)

Pirmas kėlinys pasižymėjo apyligiu žaidimu. Abejos komandos keitėsi sekmingais metimais. Komandos kovėsi taškas į tašką, bet po kelių žaidimo minučių šeiminkai įjungė penktą pavarą, Aurimas Birgelis pataikė tritaškį ir ,,Hipocredit.lt“ krepšininkų persvara išaugo iki aštuoniu (14:6). R. Vičkačkos sekmingi dvitaškiai leido svečiams nenutolti dideliu skirtumu ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo plius aštuoni ,,Hipocredit.lt“ komandos naudai (27:19). Antras kelinys prasidėjo šeimininkų tritaškių lietumi, M.Jakštas švystelėjo keturis tritaškius, dar vieną pridėjo M.Špokas, ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo (62:31)

Antra rungtynių pusė buvo tik formalumas. ,,Pastolinis“ krepšininkams ir toliau nesisekė gintis prieš nesustabdomai žaidusį M. Jakštą, kuris pataikė net keturiolika tritaškių! Taip pat svečiai nerado priešnodžių ir puolime, ,,Hipocredit.lt“ krepšį sergėjęs S.Binevičius pūtė varžovų metimus vieną po kito, taip neleisdamas, kad svečių metimai pasiektų tikslą. Rungtynių gale A.Paškevičius dar bandė gerinti ,,Pastolinis’’ komandos situaciją, bet dėja, jo pastangų neužteko ir šeimininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu, 123:63.

Šiuo metu ,,Hipocredit.lt“ su šešiolika pergalių ir vienu pralaimėjimų H pogrupyje užima pirmąją vietą, tuo metu ,,Elektrėnų „Pastolinis““ su penkiomis pergalėmis ir vienuolika pralaimėjimų, rikiuojasi šeštoje vietoje.

„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)Dramatiškoje pabaigoje „Dakra ‒ Košmaras“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ ir žengė į pusfinalį (67:66) (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.)Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:48 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Elektrėnų „Pastolinis“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:17 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.)