Omega vs Alaina (99:85)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ neturėjo daug vargo su „Alaina“

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 23:33 val., peržiūros: 805

Trečiadienį, lapkričio 7 -ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Omegos“ ir svečių „Alaina“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo ne itin rezultatyviai, tačiau įpusėjus ketvirčiui abi komandos pradėjo skirti daugiau dėmesio puolimui nei gynybai ir įsivėlė į taškų lenktynes. Svečiai pirmavę praktiškai nuo susitikimo pradžios kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję „Omegos“ krepšininkai sumažino deficitą iki minimumo – 21:22. Atrasis ketvirtis geriau klostėsi šeimininkams, kurie vedami J. Keršio išsiveržė į priekį, o vienu metu turėjo ir dviženklę persvarą. Tiesa, prieš ilgąją pertrauką šeimininkai išbarstė turėtą pranašumą – 44:40.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau „Omegos“ krepšininkai po truputį didino savo persvarą. Neįmenama mįsle „Alainai“ ir toliau buvo J.Keršys. Jo vedama šeimininkų komanda po trijų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą – 72:59. Ketvirtasis ketvirtis šiose rungtynese tebuvo formalumas. Abi komandos ir toliau mažai dėmesio skyrė gynybai, žaistą laisvą greitomis atakomis paremtą krepšinį. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai švieslentėje esantis rezultatas rodė, kad šiandien „Omega“ iškovojo pergalę rezultatu – 99:85 (21:22, 23:18, 30:19, 25:26).

„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Coca-Cola“ nesunkiai laimėjo pirmą savo kovą svečiuose pas „Alaina“. (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Omega“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:38 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Omega“ nesulaikė pasipriešinimo iš „Brentex Trailer & Partner“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:10 val.)BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)