Celsis vs Elektrėnų „Pastolinis“ (53:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 23 d., Antradienis, 19:50 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Nerezultatyviose rungtynėse Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Celsį“

2018 spalio 23 d., Antradienis, 21:49 val., peržiūros: 853

Antradienį, spalio 23-ąją dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO-Nealkoholinis“ pirmenybių, Įmonių lygos, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Celsio“ ir svečių Elektrėnų „Pastolinio“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo nerezultatyviai – aukštą žaidimo tempą lydėjo netaiklūs metimai ir klaidos. Sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo lygus (3:3), per likusį laiką šeimininkams pavyko minimaliu skirtumu išsiveržti į priekį – 9:7. Antrasis ketvirtis šiek tiek geriau prasidėjo svečiams, tačiau įpusėjus ketvirčiui „Celsis“ išlygino rezultatą (12:12). Antroje kėlinio pusėje „Pastolinis“ spurtavo ir trijų minučių atkarpą laimėjo 14:2. Puikiai sužaista kėlinio pabaiga, prieš ilgąją pertrauką, leido svečiams įgyti dviženklį pranašumą – 14:26.

Po ilgosios pertraukos svečiai iš Elektrėnų ir toliau kontroliavo rungtynių eigą. Varžovai, kaip įmanydami stengėsi kuo greičiau sumažinti deficitą, tačiau gera gynyba leido „Pastoliniui“ išlaikyti dviženklį pranašumą. Visą ketvirtį užtikrintai pirmavę „Pastolinio“ krepšininkai prieš lemiamą rugtynių dalį turėjo 10 taškų persvarą – 37:47. Ketvirtasis ketvirtis parodė, kad svečiams dar anksti patikėti pergale. „Celsis“ pagaliau pagavo savo žaidimo bandą ir pasinaudoję varžovų klaidomis rinko lengvus taškus, kol galiausiai išlygino rezultatą – 50:50. Per likusias penkias minutes komandos ėl sunkiai rinko taškus, tačiau svečiams pavyko surengti keletą rezultatyvių išpuolių paeiliui ir vėl atitrūkti (51:56). Nors paskutinę minutę šeimininkai ir bandė kabintis į rungtynes, tačiau pritrūko laiko ir taiklių metimų. „Pastolinis“ iškovojo pergalę – 53:58 (9:7, 5:19, 23:21, 16:11).

Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Elektrėnų „Pastolinis“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:17 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)Vos penkiese susirinkę „Ryterna“ įveikė „Celsį“ (75:68) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:59 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo pabaigė BC „Bitdefender“ sezoną (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:14 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išplėšė lemiamas rungtynes (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 14:13 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Omegai“ įveikti „Celsis“ ekipą (2019 vasario 19 d., antradienis, 20:54 val.)