Adma vs Omega (91:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 12 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Adma“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale

2019 kovo 12 d., Antradienis, 20:32 val., peržiūros: 939

Kovo 12 dieną, 19:15 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų aštunfinalio rungtynių. Nors „Omega“ puikiai sužaidė pirmąjį kėlinuką, tačiau netrukus komandos baterijos išsikrovė, o puikų tempą palaikę „Admos“ žaidėjai pasiekė užtikrintą pergalę 91:62 (20:32, 26:4, 20:16, 25:10).

Rungtynes tiesiog nuostabiai pradėjo „Omegos“ krepšininkai, kurie pataikė viską ką tik galėjo ir dar pirmojo kėlinuko metu susikrovė net penkiolikos taškų pranašumą. Vis tik jų dominavimas tęsėsi tik vieną ketvirtį, antrojo kėlinuko metu „Adma“ padarė reikiamas išvadas ir dabar visiškai surakino iki šiol puikiai veikusį varžovų puolimą. Skirtumas nepastebimai išnyko, o savo žaidimą pajautę ir ilgą suolą išnaudoję „Admos“ krepšininkai jau patys bėgo tolyn. Ilgoji pertrauka prasidėjo jau dviženklį pranašumą turint „Admos“ krepšininkams 46:36.

Antroje rungtynių dalyje „Adma“ toliau tęsė savo darbą ir skirtumas tik augo, „Omega“ jau aiškiai stokojo jėgų, komanda labai pasyviai žaidė gynyboje ir leido varžovams smagintis greitajame puolime. Skirtumas ir toliau augo, „Adma“ puikiai išnaudojo ilgą suolelį ir galiausiai jau tiesiog triuškino varžovus. Komandoms beliko tik sužaisti likusį laiką, sutvarkyti formalumus ir užtikrinta pergalė jau buvo „Admos“ rankose 91:62.

Darijus Jagminas („Adma“):

„rungtynes pradėjome miegodami, bet vėliau įsivažiavome ir nesunkiai laimėjome. Tikimės panašaus ir antrojo susitikimo, nes komandų pajėgumas skirtingas.“

„Omega“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)„Adma“ pergalingai pradėjo sezoną įveikdami „KTK – Enerstena“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 19:47 val.)„Adma“ atsirevanšavo „Artstone“ ekipai už pralaimėjimą pirmame rate (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Omega“ neturėjo daug vargo su „Alaina“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Adma“ išvargo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:00 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)Tik po atkaklios „Adma“ įveikė „Omega“ ir žengia toliau (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 20:36 val.)„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 20:55 val.)