Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Acme grupė (54:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkai „ Acme grupei“ priešinosi tik du kėlinius

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 19:05 val., peržiūros: 678

Vasario 6-ąją dieną, trečiadienį, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje susitiko Įmonių „Xiaomi“ lygos komandos – „Menų kambarys & BC „Rhino“(šeimininkai) ir „ Acme grupė“ (svečiai). Nuo pat susitikimo pradžios atrodė, kad svečiai turėtų nesunkiai laimėti rungtynes, tačiau šeimininkų tolimi metimai varė į neviltį varžovus, kurie leido šeimininkams du kėlinius priešintis ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėjusiems varžovams. Labiau patyrę svečiai antroje mačo pusėje kontroliavo rungtynes ir puiki rungtynių pabaiga leido iškovoti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu – 54:80 (12:19, 25:19, 9:24, 8:18).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lygiai ir tik įpusėjus kėliniui svečiai pradėjo didinti savo persvarą. Šeimininkai antroje ketvirčio pusėje itin sunkiai rinko taškus, bet nebloga gynyba neleido varžovams dar labiau nutolti – 12:19. Antrojo kėlino pradžia svečiams buvo rezultatyvi, o pro šalį tritaškius metę jų varžovai nerado savojo žaidimo. Puikiai sužaista pirmoji kėlinio pusė leido svečiams nutolti (26:33). „ Menų kambarys & BC „Rhino““ krepšininkai antroje kėlinio pusėje pataikė 5 tritaškius ir savo deficitą sumažino iki minimumo – 37:38.

Trečiajame kėlinyje kova tęsėsi toliau. Svečiams pagaliau pavyko atrasti savąjį žaidimą puolime ir kontroliuoti rungtynių eigą trečiąjame ketvirtyje po kurio svečiai susikrovė solidžią persvarą – 46:62. Ketvirtajame BC „Rhino“ komandai pradėjo stigti jėgų tiek puolime tiek gynyboje, o tuo pasinaudoję varžovai vis didino pranašumą ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu – 54:80.

Menų kambarys & BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 19:08 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambario & BC „Rhino“ ekipos pergalė prieš „ Best 4 You“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:12 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įveikė „Acme grupę“ rungtynėse dėl grupės pirmos vietos (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 15:41 val.)V.Kamarūnas pelnė 60 taškų ir atvedė Menų kambarys & BC „Rhino“ į pergalę prieš „Ulmą“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)Keturgubą dublį atlikęs V. Kamarūnas atvedė „ Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą į dar vieną pergalę (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:28 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)