Modernita vs ASS Endress + Hauser (90:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 12 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“

2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 01:21 val., peržiūros: 718

Vėlų antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos atkrintamosios Didžiosios taurės aštuntfinalio pirmosios serijos rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidusi „Modernita" su svečiais „ASS Endress + Hauser". Šeimininkams daugiau nei užtikrintai pavyko iškovoti pergalę ir priartėti prie ketvirtfinalio.

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Modernitos" dominavimu. Leidę varžovams pelnyti 5 taškus, jie sužaidė atkarpą 9:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Visą kėlinį pirmavę šeimininkai jį užbaigė trimis iš eilės tolimais šūviais, iš kurių du pataikė D.Baltušis. Po pirmojo ketvirčio – 25:11.

Antrasis rungtynių kėlinys buvo panašus. Svečius paskui save stengėsi traukti M.Šikšnius, pridėjęs saviškiams net 7 taškus. Tačiau šias pastangas į šipulius barstė varžovai, kurie po K. Dimitrijevo taiklaus dvitaškio pasiekė 17 taškų pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką – 50:33.

Trečiajame kėlinyje abi komandos rezultatyvumu nepasižymėjo. Tačiau nors ir mažais žingsneliais „Modernita“ žengė link pergalės vis didesniu pranašumu. Prieš ketvirtąjį kėlinį skirtumas jau 20 taškų – 61:41.

Paskutinysis rungtynių kėlinys nebebuvo lemiamas. Šeimininkai savo turėtą pranašumą ne tik išsaugojo, bet ir padidino bei iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 90:62.

„Modernitos“ trenerio D. Špakausko komentaras po pergalės:
„Rezultatas neatspindi šiandien buvusios kovos. Varžovai kovėsi, davė kovą. Kovojom, daugiau pataikėm nei varžovai ir šiandien laimėjom.“

„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „ASS Endress + Hauser“ (96:90) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Coca-Cola“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „ASS Endress + Hauser“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Adma“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „ASS Endress + Hauser“ krepšininkais (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:41 val.)„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Modernita“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:24 val.)Atkaklioje kovoje pergalę prieš „Vilmista“ pasiekė “ASS Endress+Hauser” (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:33 val.)