Artstone vs Adma (69:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Adma“ atsirevanšavo „Artstone“ ekipai už pralaimėjimą pirmame rate

2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 21:42 val., peržiūros: 529

Vasario 13 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Artstone“ (9/4) ir svečiai – „Adma“ (8/7).

Rungtynių pradžioje „Adma“ paėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir pasinaudoję netiksliais „Artstone“ tolimais metimais pirmą kėlinuką laimėjo dviženkliu pranašumu 10:22.

Antrasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu 0:5 ir „Artstone“ iškart buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Ir toliau sėkmingai puolę bei gynęsi svečių krepšininkai po dviejų kėlinių jau turėjo solidžią persvarą – 25:45.

Trečiajame kėlinuke T. Šiškevičiaus trys tritaškiai leido „Artstone“ ekipai priartėti iki 41:57. Bet tada T.Beleškevičius taip pat pataikė du tolimus metimus ir „Adma“ pasibaigus trims ketvirčiams buvo priekyje 44:63.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem T. Šiškevičiaus tritaškiais, kurie inicijavo šeimininkų spurtą ir „Artstone“ priartėjo iki 57:65. Bet tai buvo viskas, ką šiandien šeimininkai parodė. Galutinis susitikimo rezultatas 69:77 (10:22, 15:23, 19:18, 25:14).

Rezulatyviausi rungtynių žaidėjai:

„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Artstone“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:50 val.)Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Artstone“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 20:48 val.)„Adma“ išvargo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:00 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)