BC „Bitdefender“ vs Elektrėnų „Pastolinis“ (71:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 19 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Bitdefender“ pasinaudojo „Pastolinio“ nuovargiu ir ketvirtame kėlinyje išplėšė lemiamą susitikimą

2019 kovo 19 d., Antradienis, 21:37 val., peržiūros: 735

Kovo 19 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės antrosios 1/8 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – BC „Bitdefender“ ir svečiai – Elektrėnų „Pastolinis“. Serijoje iki dviejų pergalių 0:1 priekyje pastarieji.

Kaip ir pirmajame susitikime, taip ir šios rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, po du tritaškius pataikė M.Toliušis šeimininkams, svečiams du pataikė A.Ivanauskas, o po pirmo kėlinio rungtynėse buvo lygybė 23:23.

Antrajame kėlinuke ir toliau tęsėsi žaidimas taškas į tašką ir įpusėjus kėliniui 29:28 priekyje buvo BC „Bitdefender“. Antroje ketvirčio pusėje šeimininkai buvo įgiję penkių taškų persvarą, tačiau kėlinio pačioje pabaigoje A.Ivanauskas baudos metimu ir tolimu šūviu vėl išlygino rezultatą 40:40.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu, kurie po keturių paeiliui K. Bakanovo taškų pirmavo 44:49. Antroje kėlinuko pusėje perimtų kamuolių šou surengė K.Bakanovas, kurio puikus žaidimas gynyboje ir leido Elektrėnų „Pastoliniui“ pirmauti 53:60.

Ketvirtąjį kėlinį abi ekipos pradėjo nerezultatyviu žaidimu ir tai naudinga buvo šeimininkams, kurie po truputį, po truputį pasivijo varžovus ir pasinauoję jų nuovargiu išplėšė pergalę bei išlygino serijos rezultatą. Galutinis susitikimo rezultatas 71:67 (23:23, 17:17, 13:20, 18:7).

BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išplėšė lemiamas rungtynes (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 14:13 val.)BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ serijoje prieš BC „Bitdefender“ iškovojo pergalę minimaliu skirtumu (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 14:14 val.)BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:19 val.)Dramatiškoje pabaigoje „Dakra ‒ Košmaras“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ ir žengė į pusfinalį (67:66) (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:05 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Elektrėnų „Pastolinis“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)