ASU & Co „AgroVIS“ vs Best 4 You (84:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 12 d., Antradienis, 21:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą

2019 kovo 12 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 640

Antradienį ASU sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko ASU & Co „AgroVIS“ ir svečių teisėmis atvykę „Best 4 You“. Pirmajame susitikime „Best 4 You“ subyrėjo trečiajame kėlinyje, o tuo pasinaudoję ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pergalę ( 73:59).

Rungtynės prasidėjo namų šeimininkų spurtu, kur greitai atitolo nuo varžovų. „Best 4 You“ atsigavo puolime, bet iškart sulaukdavo atsako iš ASU & Co „AgroVIS“ ekipos ir šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą ( 19:15). Antrame kėlinyje svečiai toliau gynėsi zonine gynyba, o tuo pasinaudojo ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjai, kur laisvi smeigdavo tritaškius metimus. Per likusį laiką „Best 4 You“ užgulė varžovų krepšį ir skirtumas ištirpo iki 5 taškų – 44:39.

Po ilgosios pertraukos ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjai toliau kontroliavo rungtynes ir įpusėjus kėlinukui pasiekė dviženklį pranašumą , kur išlaikė iki ketvirčio pabaigos ( 60:49). Lemiamame kėlinyje „Best 4 You“ neturėjo, kur trauktis ir kilo į lemiamą šturmą, tačiau ASU & Co „AgroVIS“ puikiai susitvrarkė su varžovais. Šeimininkai apgynė namų sienas ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį, rezultatu – 84:62 (19:15, 25:24, 16:10, 24:13)

„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:38 val.)Atkaklioje kovoje ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pergalę prieš “Vėjų linija & Garliavos duona” (2019 vasario 02 d., šeštadienis, 14:14 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ puikiai sužaidė trečiąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2019 sausio 05 d., šeštadienis, 14:17 val.)Geriau antrąją rungtynių dalį sužaidę „Acme grupė“ iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:55 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:09 val.)ASU & Co „AgroVIS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 19 d., šeštadienis, 15:29 val.)„Best 4 You“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)