Freda vs Alaina (74:48)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“

2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 22:38 val., peržiūros: 968

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Freda“ ir svečių teisėmis atvykę „Alaina“.

Rungtynės prasidėjo uraganiniu „Fredos“ puolimu ir V.Čypo kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 10:3). Po pertraukėlės „Alainai“ pavyko atsigauti tiek puolime, tiek gynyboje ir su varžovais žaidė taškas į tašką. Antrame ketvirtyje „Freda“ žaidė antru sastatu ir šeimininkams nepavyko pasididinti pranašumo. Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis – 34:23.

Po ilgosios pertraukos „Freda“ pradėjo viską dėliotis į vietas ir su kiekviena minute pranašumas tik augo, kur šeimininkai kėlinuką laimėjo 23:5 ( 57:28). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. „Freda“ toliau demonstravo didesnį meistriškumą nei varžovai ir šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 74:48 (23:10, 11:13, 23:5, 17:20)

„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Freda“ pusfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Omega“ neturėjo daug vargo su „Alaina“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Fredos“ ekipa neatsilaikė prieš „Modernitos“ puolimą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 23:04 val.)„Freda“ įveikė iki tol nepralaimėjusią „Coca-Cola“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:01 val.)„Freda“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:41 val.)„Freda“ turėjo pripažinti „TransUnion“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:34 val.)BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Freda“ pergale pradėjo ketvirtfinalį (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:21 val.)