Rimo & Patikima linija vs Ulmas (83:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Ulmas“ turėjo pripažinti Rimo & Patikima linija“ pranašumą

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 759

Sekmadienį, sausio 20 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų „Rimo & Patikima linija“ ir „Ulmas“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti „Rimo & Patikima linija“ komandos pranašumas. Nors svečiai dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje stengėsi sumažinti rezultatą, tačiau jiems nepavyko.

Pirmasis ketvertis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo šeimininkų komanda, kurie įgijo dviejų taškų pranašumą. „Rimo & Patikima linija“ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, šeimininkams pavyko padidinti savo rezultatą 23:12.

Antrąjį ketvertį geriau pradėjo „Rimo & Patikima linija“, o svečių komandai šis kėlinys visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų ir klaidų, o pataikyta mažai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 47:29.

Po ilgosios pertraukos „Rimo & Patikima linija“ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo.Tai pat svečių komanda sugebėjo išlaikyti savo pranašumo ir parodyti priešininkas, kaip reikia dirbti komandiškai.. Rezultatas po trijų ketverčių buvo 67:43.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad šeimininkai iškovos lengvą pergale, rezultatu 83:66.

„Rimo & Patikima linija“ komandos treneris E.Jocys: Turėjome prastą laikotarpį, tai labiau motyvuoti atvažiavome . Žinojome, kad žaidžiama prieš komandą, kur jau buvome laimėje. Atvažiavome su tikslų laimėti.

„Freda“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:41 val.)„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Rimo & Patikima linija“ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Celsio“ pranašumą (2019 kovo 19 d., antradienis, 23:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Omega“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:15 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą bei iškovojo pirmąją pergalę Įmonių lygoje (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)