BC „Bitdefender“ vs Festo (61:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Festo“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 16:38 val., peržiūros: 657

Gruodžio 2 dieną, 14:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos BC „Bitdefender“ (šeimininkai) ir „Festo“ (svečiai). Vos šešiese susirinkę BC „Bitdefender“ krepšininkai labai sėkmingai priešinosi varžovams, o nugalėtoją išsiaiškinti prireikė ir papildomo laiko. Geriau sužaidę pratęsimo pabaigoje pergalę pasiekė „Festo“. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:65 (13:14, 16:16, 14:13, 14:14, 4:8).

Rungtynes labai galingai pradėjo BC „Bitdefender“ krepšininkai, kurie greitai nutolo rezultatu 9:2 ir daugiau nei pusę kėlinuko labai užtikrintai gynė savo krepšį. Tačiau „Festo“ po truputį apsiprato aikštelėje ir nepastebimai išlygino rezultatą. Nuo to momento abi ekipos jau rungtyniavo taškas į tašką ir vyko labai atkakli kova. Iki pat ilgosios pertraukos taip ir neišryškėjo nei vienos pusės pranašumas, o „Festo“ po dviejų kėlinukų pirmavo minimaliu skirtumu 29:30.

Po ilgosios pertraukos vis dažniau priekyje buvo „Festo“ ekipos žaidėjai, tačiau BC „Bitdefender“ nenuleido rankų, komanda vienu metu sumetė labai sudėtingus metimus ir sugebėjo atstitiesti. Skirtumas vėl išnyko ir viskas prasidėjo iš naujo. „Festo“ dar turėjo galimybę laimėti rungtynes ir be pratęsimo, tačiau paskutinis tritaškis išsisuko iš lanko ir komandos stojo žaisti papildomą laiką 57:57.

Papildomo laiko metu komandos ir vėl rungtyniavo taškas į tašką, tačiau trumpas suolelis BC „Bitdefender“ ekipai vis tik pakišo koją, komanda buvo prisirinkusi pražangų, žaidėjai privalėjo saugotis gynyboje ir tuo pasinaudoję varžovai nutolo. Nors „Festo“ pasiekė ir sąlyginai nedidelį pranašumą, tačiau jo pakako pergalei pasiekti 61:65.

Martynas Kadakauskis („Festo“):

„mums laimėti padėjo ilgesnis suolelis ir ūgio pranašumas, varžovai vienu metu sumetė sunkius metimus, tačiau žaidimas arčiau krepšio buvo mūsų pranašumas“.

„Festo“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Celsis“ ekipą (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:07 val.)„Festo“ per paskutines minutes susitvarko su „Remza ‒ Langvila“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo“ krito per pratęsimą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Festo“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:12 val.)„Festo“ atlošė 22 taškus, bet visgi krito prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Festo“ antrą kartą įveikė „Celsį“ ir pateko į pusfinalį (serija 2:0) (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:04 val.)Taiklūs M. Kadakausko baudų metimai įtvirtino „Festo“ pergalę prieš „Hidraulit“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:39 val.)BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)