Kelių priežiūra vs Festo (89:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo“ krito per pratęsimą

2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 779

Pirmadienį, gruodžio 10-ąją dieną, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažoji taurė s, „I“ pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „VĮ „Kelių priežiūra““ ir svečių Festo“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo neblogu žaidimu puolime, tačiau nei vienai komandai per pusę ketvirčio atitrūkti taip ir nepavyko (9:9). . VIs dėlto, „Festo“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir laimėjo pirmąjį ketvirtį – 20:22. Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Festo“ puolimas įsibėgėjo ir jiems pavyko atitrūkti (23:34). Labai prastai atakavę VĮ „Kelių priežiūra“ krepšininkai taip ir nerado būdų pelnyti taškus, tačiau dėka pagerintos gynybos neleido varžovams labai nutolti – 33:42.

Po ilgosios pertraukos „Festo“ toliau diktavo savo sąlygas ir netrukus turėjo dviženklį pranašumą. VĮ „Kelių priežiūra“ krepšininkai išlaukė savo momento ir antroje kėlinio pusėje pagavę savo žaidimo bangą ėmė mažinti deficitą, kuris po trijų kėlinių buvo jau tik keturi taškai – 54:58. Ketvirtme ketvirtyje svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti įsižaidusiems šeimininkams. Visą kėlinuką vyko atkakli kova, tačiau kėlinio pabaigoje prie baudų metimo linijos neklydęs E.Kumža atvedė, beveik visas rungtynes pirmasusius svečius, į pratęsimą – 74:74. Vis dėlto, lemiamą rungtynių dalį VĮ „Kelių priežiūra“ sužaidė užtikrintai ir privertė „Festo“ patirti pralaimėjimą, rezultatu – 89:83 (20:22, 13:20, 21:16, 20:16, 15:9).

Muštynėse paženklintose rungtynėse ‒ išvargta „Festo“ pergalė (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Remza & Langvila“ ekipos pergalę (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Festo“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Bitdefender“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (84:74) (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:58 val.)