TransUnion vs Elektrėnų „Pastolinis“ (92:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“

2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 22:55 val., peržiūros: 612

Sausio 28 dienos vakarą, Kauno centro sporto mokykloje vyko įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko H pogrupio ekipos : „TransUnion“ (10/3) ir Elektrėnų „ Pastolinis“ (4/8).

Rungtynės prasidėjo žaibišku „TransUnion“ spurtu 12:1 ir jau atrodė, kad varžovams bus labai riesta. Visgi aštrūs prasiveržimai ir 7 taiklūs baudų metimai leido prisivyti ir sumažinti skirtumą 21:11

Nors antrajame kėlinyje „TransUnion“ komanda taip pat sėkmingai puolė, aikštelėje tiesiog sprogo Elektrėnų įžaidėjas Darius Gervickas. 5/6 taiklūs tritaškiai, 17 taškų ir skirtumas aptirpo iki 2 taškų. 39:41 „TransUnion“ priekyje.

Trečiasis kėlinys išliko toks pat atkaklus. Vis dėlto “TransUnion“ komandos geresnis pataikymas lėmė padidėjusį jų pranašumą 60:52.

Kadangi „Elektrėniškiai“ žaidė be keitimų, žaidėjams nebepakako jėgų atsilaikyti prieš priešininkų ekipos zoninį spaudimą. 6 prarasti kamuoliai, varžovų sėkmingai užbaigtos greitos atakos ir rezultatas jau triuškinantis. Rungtynes „TransUnion“ laimėjo 92:62 (21:11, 20:28, 19:13, 32:10)

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu sudėjo visus taškus ant „i“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:24 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Celsį“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 21:49 val.)