Elektrėnų „Pastolinis“ vs Dakra - Košmaras (66:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Dramatiškoje pabaigoje „Dakra ‒ Košmaras“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ ir žengė į pusfinalį (67:66)

2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 23:05 val., peržiūros: 637

Balandžio 8d., Pirmadienį, 21:15val., Elektrėnų profesinio mokymo centre įvyko Įmonių lygos, trečiosios ketvirtfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – Elektrėnų „Pastolinis“ ir svečiai – „Dakra – Košmaras“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai įsiverždami 7:2, o įpusėjus ketvirčiui padidino pranašumą iki 9 (15:6). Po kelių minučių ekipas jau skyrė 11 taškų, o Elektrėnų ekipa išlaikė pranašumą iki pirmojo ketvirčio pabaigos – 21:11. Antrojo kėlinio pradžioje vyko atkakli kova, ekipos keitėsi taškais ir didžiąją kėlinio dalį šeimininkai išlaikė pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje gerą atkarpą sužaidę „Dakra – Košmaras“ sumažino skirtumą iki minimalaus ir po pirmosios rungtynių pusės ekipas skyrė vos 1 taškas – 33:32.

Trečiasis ketvirtis vėl prasidėjo apylygia kova, o įpusėjus kėliniui svečiams pavyko susikrauti 5 taškų pranašumą. Vis gi, „Dakra – Košmaras“ krepšininkams nepavyko pelnyti nė taško paskutines 3 trečiojo ketvirčio minutes ir šeimininkai susigražino turėtą 1 taško pranašumą – 51:50. Ketvirtąjį kėlinį su 2 tolimais metimais pradėjo M.Macikas po kurių „Pastolinis“ pirmavo 5 taškais. Svečiai nepasimetė ir atsakė greitais 5 taškais (57:57). Įpusėjus kėliniui vėl į priekį šovė šeimininkai, tačiau Elektrėnų ekipa nepelnė nė taško iki pat rungtynių pabaigos, o likus kiek mažiau nei minutei iki rungtynių galo D. Labašausko tritaškis persverė rezultatą „Dakra – „Košmaras“ naudai ir svečiai iškovojo kelialapį į Įmonių lygos pusfinaliį – 66:67 (21:11, 12:21, 18:18, 15:17).

„Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Gerą tritaškių pataikymą pademonstravę ,,Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkams (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:33 val.)