Vilmista vs Adma (69:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Ketvirtąjame ketvirtyje „Vilmista“ įveikė pogrupio lyderius

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 21:37 val., peržiūros: 679

Sausio 6 dieną, sekmadienį, „Kauno energijos“ sporto salėje, susitiko „Įmonių lygos“ komandos. „Xiaomi“ pirmanybių F pogrupio rungtynėse „Vilmista“ susitiko su „Adma“ komanda, kuri yra viena grupės lyderių. Jau pirmoje rungtynių dalyje „Vilmista“ sugebėjo įrodyti, kad būdami pogrupio dugne gali gerai kovoti su lyderiais. Pirmoje pusėje jie neleido varžovams pabėgti, o galingas spurtas ketvirtąjame ketvirtyje nepaliko varžovams vilčių ir kiek netikėkai iškovojo pergalę – 69:65 (15:19, 16:16, 10:14, 28:16).

Jau rungtynių pradžioje „Vilmista“ šovė į priekį 8:2, tačiau netrukus varžovai atseikėjo tris tritaškius paeiliui ir perėmė žaidimo kontrolė į savo rankas (8:15). Antroji ketvirčio pusė jau vyko lygiai ir po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė tik keturi taškai – 15:19. Antrajame ketvirtyje svečiams ir toliau sunkiai žaidimas sunkiai klostėsi, jiems nepavyko pasinaudoti žymiai ilgesniu atsarginiu suoleliu. Svečiai turėjo nevieną puikią progą pelnyti taškus, tačiau metimai niekaip nekrito į krepšį. Šeimininkams pavyko neleisti varžovams per pirmą pusę susikrauti įtikinamos persvaros – 31:35

Antroje rungtynių pusėje „Adma“ padidino tempą ir atrodė perlauš rungtynės savo naudai, tačiau šeimininkams toks žaidimo tempas tiko gal net dar labiau ir jie G. Rinkevičiaus pastangomis ir toliau išliko arti savo oponentų. Visgi šeimininkai kėlinio pabaigoje kiek pavargo ir vėl skirtumas išaugo iki 8 taškų – 41:49. Lemiamo ketvirčio pirmoji pusė klostėsi gana ramiai – abi komandos neišnaudojo gerų progų puolime, o svečiai turėjo 7 taškų persvarą. „Vilmista“ sužaidus beveik keturias minutes nusprendė kilti į lemiamą šturmą ir po atkarpos 12:0 pasiuntė varžovus į nokdauną iš kurio jie taip ir nebepakilo (59:54). Nors laiko „Adma“ komanda dar turėjo daugiau nei pakankamai, tačiau svarbiu momentu krepšys tarsi užsirišo ir jiems reikėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 69:65.

Atkaklioje kovoje pergalę prieš „Vilmista“ pasiekė “ASS Endress+Hauser” (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:33 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)Antrą kartą „Acme grupė“ komandą nugalėjusi „Vilmista“ žengė į Mažosios taurės finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:27 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „ASS Endress + Hauser“ (96:90) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė ketvirtfinalio etapą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 20:43 val.)Lengvoje kovoje „Adma“ sutriuškino „Coca-Cola“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:36 val.)