Coca-Cola vs Omega (76:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Coca ‒ cola“

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 21:31 val., peržiūros: 728

Sekmadienį, lapkričio 4 – ąją dieną Kauno kolegijos salėje įvyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynėse „Coca – cola“ priėmė „Omega“. Rungtynes daug geriau pradėjo „Coca -cola ir tai išlaikė iki ketvirtojo kėlinio vidurio, tačiau varžovai sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Vis tik lemiamu metu „Coca – cola“ sužaidė užtikrinčiau ir iškovojo pergalę.

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „Coca – cola“, jie puikiai darbavosi gynyboje, privertė klysti varžovus. Visgi, vėliau svečiai smeigė du tolimus metimus, bet visgi nepavyko sustabdyti šeimininkų greitų atakų. Kėlinuką sėkmingiau užbaigė „Coca – cola“ ekipa, kuriai pavyko turėti 10 taškų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 23:13

Antrajame kėlinį dar svečių komanda bandė pasipriešinti šeimininkams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo vėl „Coca – cola“ komanda – 40:25.

Trečiajame kėlinyje „Coca – cola“ ekipos puolimas visiškai sustojo, o tuo netruko pasinaudoti „Omega“ ekipa. Jie neturėjo didesnio vargo puolime ir netrukus sumažino savo atsilikimą 5 taškais . Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir skirtumas tarp komandų per daug nepasikeitė. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 56:48.

Lemiamo ketvirčio metu svečiai dar bandė vytis savo varžovus ir sugebėjo išlyginti rezultatą, bet į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, aikštelės šeimininkai atsakydavo tuo pačiu. Galiausiai, per likusį rungtynių laiką „Omega“ ekipai nepavyko rimčiau pakovoti dėl pergalės ir „Coca – cola“ ekipa iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 76:70.

„Coca – cola“ komandos treneris V.Stočkus: Kaip ir turėjome persvara didžiają dalį varžybų, bet varžybų gale Omegai pavyko priartėti. Ir jau likus kelioms minutėms, teisėjų keletas sprendimų davė geras varžybas su gera pabaiga.

„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)Intriguojančiame mače ‒ „Norvelina“ komandos pergalė prieš „Coca ‒ Cola“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:00 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Coca-Cola“ krepšininkams (2019 sausio 22 d., antradienis, 21:20 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)Lengvoje kovoje „Coca ‒ Cola“ patvirtino lyderių vardą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:13 val.)Lengvoje kovoje „Adma“ sutriuškino „Coca-Cola“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Omega“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)Juozo Keršio metimas išplėšė pergalę „Omegai“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)