Best 4 You vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (72:45)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 18:20 val., peržiūros: 713

Sekmadienį J.Dobkevičiaus gimnzijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Best 4 you“ ( 5/6) ir Menų kambarys & BC „Rhino“ ( 2/8).

Rungtynes Menų kambarys & BC „Rhino“ pradėjo 5:0 spurtu, tačiau šeimininkai atsakė sėkminga atkarpa 11:0. Per likusį laiką „Best 4 You“ pradėjo klysti puolime, o tuo pasinaudojo varžovai ir sušvelnino skirtumą iki trijų taškų ( 15:12). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Per likusį laiką šeimininkai pasinaudojo ūgio pranašumu, kur susikrovė dviženklį pranašumą – 32:21.

Po ilgosios pertraukos „Best 4 You“ toliau demonstravo stabilų puolimą, kur su kiekviena minute pranašumas tik augo ir komandas skyrė 26 taškai ( 56:30). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. „Best 4 You“ toliau mėgavosi žaidimu ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 72:45 (15:12, 17:9, 24:9, 16:15)

„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Ulmą“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)„TransUnion“ pasiekė antrą solidžią pergalę iš eilės prieš „Menų kambarys & BC „Rhino” (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)„Festo“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:12 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)„Best 4 You“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:18 val.)