Acme grupė vs Rimo & Patikima linija (69:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Acme grupė“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su varžovų šešetu

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 15:40 val., peržiūros: 758

Sekmadienį, sausio 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – vietos „Acme grupė“ bei svečių „Rimo & Patikima linija“. Pirmoje rungtynių pusėje visa galva pranašesni atrodė svečiai, tačiau antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai pademonstravo kur kas geresnę gynybą ir pavogė pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri išsiveržė į priekį ir įgijo šešių taškų pranašumą. Vėliau aikštelės šeimininkai karpė savo atsilikimą po truputį ir netrukus kvėpavo savo varžovams į nugarą. Visgi, ketvirčio pabaigoje „Rimo & Patikima linija“ vėl nutolo nuo savo varžovų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:19. Antrojo kėlinio pradžioje svečių ekipa įgijo jau dviženklį pranašumą, o tuo tarpu „Acme grupė“ ir toliau strigo puolime. Vėliau aikštelės šeimininkai bandė priartėti prie savo varžovų, tačiau į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, tuo pačiu atsakė ir „Rimo & Patikima linija“ bei išlaikė solidų pranašumą savo rankose. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Acme grupė“ parodė daugiau noro ir pradėjo sėkmingai pulti bei dar geriau gintis. Sužaidus beveik aštuonias minutes, jie buvo praleidę vos penkis taškus. Per likusį kėlinio laiką svečiai dar kelis kartus sėkmingai užpuolė ir neleido visiškai priartėti savo varžovams. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:54. Lemiamo ketvirčio metu „Rimo & Patikima linija“ problemos nesibaigė. Jie ir toliau strigo puolime, nemažai klydo ir likus žaisti keturioms minutėms, „Acme grupė“ jau lygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką kiek geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie lemiamu metu neklydo ir išlaikė nedidelį pranašumą savo rankose. Galutinis rungtynių rezultatas 69:66.

„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Acme grupė“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)Antrą kartą „Acme grupė“ komandą nugalėjusi „Vilmista“ žengė į Mažosios taurės finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Acme grupė“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis laimėjo antrąsias aštunfinalio rungtynes ir išlygino serijos rezultatą (1:1) (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Omega“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įveikė „Acme grupę“ rungtynėse dėl grupės pirmos vietos (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 15:41 val.)„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:15 val.)„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)