Norvelina vs Coca-Cola (49:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Sunkioje kovoje „Coca-Cola“ komandai pavyko atsiplėšti nuo „Norvelina“ komandos ir laimėti

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:00 val., peržiūros: 653

Sausio 13 dieną, 17:30 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos “Norvelina” (šeimininkai) ir “Coca-Cola” (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje kibi „Norvelinos“ gynyba neleido varžovams pabėgti, tačiau antroje rungtynių pusėje viskas pasikeitė. Rungtynės baigėsi rezultatu 49:65 (6:20, 18:5, 7:19, 18:21).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo svečių komandai. Šie per 4 minutes laimėjo atkarpą 12:2 ir kiek geriau įsitvirtino rungtynėse. Toliau kėlinį komandos sužaidė apylygiai ir po pirmo kėlino priekyje buvo „Coca-Cola“ (6:20). Antrojo kėlino pradžia buvo mažai rezultatyvi. Per pusę kėlinio komandos sužaidė rezultatu 8:5 ir šeimininkams pavyko pradėti mažinti skirtumą. Iki kėlinio galo skirtumas ištirpo iki 1 taško, bet priekyje vis dar buvo svečiai 24:25.

Trečiajame kėlinyje kova tęsėsi toliau. Pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką. Tik perėjus į antrąją kėlinio pusę „Coca-Cola“ komanda išsiveržė 8 taškų skirtumu. Iki kėlinio galo svečiai padidino skirtumą iki 13 taškų ir ketvirtasis kėlinys prasideda rezultatu 31:44. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams jau stigo jėgų kovoti dėl pergalės. „Coca-Cola“ komanda dar labiau padidino skirtumą ir šventė pergalę rezultatu 49:65.

“Coca-Cola“ komados treneris V.Stočkus: „Na rungtynės buvo sunkios, varžovai propogavo kibią gynybą, ant pražangos ribos. Tačiau antroje rungtynių pusėje pavyko mum susitvarkyti, geriau pataikėm ir laimėjom“

„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 18:41 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:50 val.)Atkaklioje kovoje paskutinėmis sekundėmis „Norvelina“ nurungė „Adma“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.) „ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)Lengvoje kovoje „Coca ‒ Cola“ patvirtino lyderių vardą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:13 val.)V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:39 val.)