Adma vs Norvelina (71:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 19:10 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Puikiai sužaistas antrasis ketvirtis nulėmė „Admos“ pergalę

2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 20:35 val., peržiūros: 433

Gruodžio 18 dieną, 19:10 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Norvelina“ (svečiai). „Adma“ šį vakarą visus reikalus išspręndė dar antrojo ketvirčio metu, kurį laimėjo net 18 taškų skirtumu. Vėliau šeimininkai sėkmingai išlaikė persvarą savo rankose ir laimėjo susitikimą rezultatu 71:62 (21:16, 25:7, 14:20, 11:19)

Rungtynes abi komandos pradėjo gana lygiai, žaidėjai išlaikė didelį intesyvumą ir žaidimas vyko taškas į tašką. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu „Adma“ susikūrė nedidelį pranašumą, o savo spurtą pratęsė antrojo ketvirčio metu. Būtent antrame kėlinuke ir įvyko rungtynių lūžis. Šeimininkai visiškai uždusino varžovus gynyboje, o ketvirtį laimėjo net aštuoniolikos taškų skirtumu. Prasidedant ilgajai pertraukai „Adma“ pirmavo dvigubai 46:23.

Po ilgosios pertraukos „Admai“ beliko išlaikyti saugią distanciją, ką komanda sėkmingai ir darė. Šeimininkai dažnai keitė krepšininkus, vis dar išlaikė puikų tempą, bet rungtynėms artėjant į pabaigą jų pranašumas ėmė byrėti. „Norvelina“ pagaliau ėmė demonstruoti atsigavimo ženklus, tačiau jau buvo vėlu. Nors skirtumas ir tapo vienženklis, tačiau tai įvyko tik paskutinės minutės metu ir jokios intrigos jau nebebuvo likę. Susitikimas baigėsi rezultatu 71:62.

Darijus Jagminas („Adma“):

„gerai sužaidėme atrame kėlinuke, pasiekėme pranašumą, vėliau atlikom keitimus, sėkmingai išlaikėm persvarą“.

„Norvelina“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:38 val.)Atkaklioje kovoje paskutinėmis sekundėmis „Norvelina“ nurungė „Adma“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 21:13 val.)„TransUnion“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalio seriją, įveikdami „Norveliną“ (81:60) (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:52 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)Ketvirtąjame ketvirtyje „Vilmista“ įveikė pogrupio lyderius (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:37 val.)Tik po atkaklios „Adma“ įveikė „Omega“ ir žengia toliau (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 20:36 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Artstone“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 20:48 val.)