Norvelina vs Vėjų linija & Garliavos duona (78:48)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 21:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48)

2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 00:04 val., peržiūros: 994

2018 lapkričio 13 d., Saulės gimnazijaos sporto salėje įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Norvelina“ ir svečių teisėmis žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, abi komandos vis apsikeisdavo taikliais metimais, tačiau jau pirmojo kėlinio viduryje, svečių komandos lyderis L.Varnas patyrė traumą ir nebegalėjo tęsti rungtynių, tuo pasinaudoję šeimininkai, greitai peremė iniciatyvą į savo rankas ir po pirmojo kėlinio jau pirmavo rezultatu (19:11).

Be lyderio likę „Vėjų linija & Garliavos duona“ sunkiai rinko taškus, kas leido „Norvelina“ komandai vis didinti pranašumą (32:17). Paskutines penkias minutes taškų nesurinkę svečiai, prieš ilgąją pertrauką jau atsilikinėjo rezultatu (38:19).

Trečiajo kėlinio pradžioje kiek geriau pradėjo sektis svečiams, kurie buvo truputį sumažinę atsilikimą, tačiau šeimininkai greitai susikaupdavo ir atstatydavo pranašumą, todėl po trijų kėlinių saugią persvarą ir toliau išlaikė šeimininkai (56:39).

Ketvirtajame kėlinyje „Norvelina“ dar sugebėjo spurtuoti ir ženkliai padidinti pranašumą, o priešnuodžių tam neradę „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai, buvo priversti kapituliuoti ir pergalę šventė šeimininkai rezultatu 78:48 (19:11, 19:8, 18:20, 22:9).

„Norvelina“ komandos žaidėjas J.Kaškelis:

Norėčiau iškarto užjausti varžovus su lyderio trauma, o apie varžybas tai, labai reikėjo mum pasiimti šitą svarbią pergalę turnyrinėje lentelėje, tą ir pavyko padaryti, smagu, kad mums be traumų.

„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Ryterna“ užtikrintai įveikė kolkas be pralaimėjimų buvusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:09 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Elektrėnų „Pastolinis“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:17 val.)Visas rungtynes priekyje buvę „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:22 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)