Artstone vs Vilmista (74:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Artstone“

2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 23:10 val., peržiūros: 1081

Spalio 22 dieną, 20:30 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Artstone“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (svečiai). Rungtynes daug geriau pradėjo „Artstone“, tačiau varžovai sugebėjo atsitiesti ir ilgą laiką vyko gana lygi bei permaininga kova. Vis tik lemiamu metu „Artstone“ sužaidė užtikrinčiau, pasiekė dviženklį pranašumą ir pergalės iš savo rankų nebepaleido 74:65 (18:15, 15:19, 18:15, 23:16).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „Artstone“, jie puikiai darbavosi gynyboje, privertė klysti varžovus ir savo krepšį išlaikė sausą net 5 minutes. Tiesa, puolime jie darė nemažai klaidų, tad per tą laiką rimtesnio pranašumo jie taip ir nepasiekė, o pagaliau atsibudę „Vilmistos“ žaidėjai ėmė artėti. Galiausiai intriga sugrįžo ir dabar abi komandos jau žaidė taškas į tašką. Prasidedant ilgajai pertraukai priekyje minimaliu skirtumu buvo „Vilmista“ 33:34.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo „Vilmistos“ žaidėjo A. Olberkio tritaškių serija, o jo komanda pirmą kartą įgijo 10 taškų pranašumą. Tiesa, skirtumas labai greitai išnyko, nes „Artstone“ kaip reikiant suaktyvino savo gynybą. Ilgas suolelis „Artstone“ ekipai padėjo išlikti šviežesniems, taip pat leido nebijoti pražangų ir darbuotis kiečiau gynyboje. Visa tai leido jiems užtikrinčiau sužaisti rungtynių pabaigoje, tuomet iniciatyva ir pranašumas jau buvo jų rankose. „Vilmista“ per paskutines minutes nesugebėjo išsigelbėti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 74:65.

Justas Jokšas („Artstone“):

„dar tik pirmos rungtynės, tad komanda nėra susižaidusi, bet šiemet mūsų tikslai dideli, norim patekti tarp keturių stipriausių ekipų, o komanda tikrai dar turi potencialo“.

Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:39 val.)Atkaklioje kovoje pergalę prieš „Vilmista“ pasiekė “ASS Endress+Hauser” (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:33 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)Negausiai susirinkusi „Omega“ po ilgosios pertraukos krito prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)