BC „Bitdefender“ vs Požeminės linijos ‒ POLI (63:91)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Požeminės linijos – POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Bitdefender“

2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 21:39 val., peržiūros: 860

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Bitdefender“ ir „Požeminės linijos – POLI“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „Požeminės linijos – POLI“ surengė įspūdingą spurtą ir po pirmo kėlinuko svečiai pirmavo 22 taškais ( 10:32). Antrame ketvirtyje BC „Bitdefender“ toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje. Svečiai toliau puikiai išnaudojo ūgio pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 27 taškais – 25:52.

Po ilgosios pertraukos abiejų komandų žaidimas nurimo, o „Požeminės linijos – POLI“ nebuvo, kur skubėti. Šeimininkai demonstravo klaikų pataikymą ir komandas toliau skyrė 28 taškai ( 46:74). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir svečiai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 63:91 (10:32, 15:20, 21:22, 17:17)

„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:36 val.)Grupės lyderių dvikovoje atkaklus mūšis ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos pergalė prieš „Admą“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ užtikrintai nugalėjo emocijų nesuvaldžiusius „Omegos“ krepšininkus (2019 sausio 22 d., antradienis, 23:44 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)