Artstone vs Coca-Cola (45:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“

2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 21:28 val., peržiūros: 956

Pirmadienį, kovo 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Artstone“ bei svečių „Coca-Cola“. Svečių ekipa visų rungtynių metu demonstravo solidžią gynybą, o tai ir buvo pamatas į pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa. Daugiausiai P. Irtmono pastangomis, „Coca-Cola“ demonstravo labai solidų puolimą bei gynybą ir netrukus turėjo jau devynių taškų pranašumą savo rankose. Tačiau tuomet jie visiškai sustojo, tuo netruko pasinaudoti „Artstone“ ekipa ir pavijo savo varžovus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:13. Antrąjį ketvirtį 7:0 spurtu pradėjo svečiai ir vėl susigrąžino devynių taškų pranašumą. Visgi, tuomet svečius ištiko toks pat likimas kaip ir pirmajame ketvirtyje ir jų puolimas visiškai sustojo. Tačiau šįkart „Coca-Cola“ savo varžovų arti neprisileido, išlaikė solidų pranašumą savo rankose, o galiausiai įgijo ir dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 19:31.

Trečiojo kėlinio metu „Artstone“ ir toliau nerado būdų kaip pralaužti varžovų gynybos. Jie labai strigo puolime, o tuo tik ir naudojosi „Coca-Cola“, kurie jau vienu metu įgijo 20-ies taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas aikštelėje per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 31:48. Lemiamo ketvirčio metu svečiai gana sėkmingai laikė pranašumą savo rankose ir arti savo varžovų neprileido. Galutinis rungtynių rezultatas 45:65.

„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:39 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Norvelina“ vakaro trileryje palaužė įkandin žengusius „Artstone“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 23:16 val.)„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Coca-Cola“ nesunkiai laimėjo pirmą savo kovą svečiuose pas „Alaina“. (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)Negausiai susirinkusi „Omega“ po ilgosios pertraukos krito prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)