BC „Bitdefender“ vs Remza & Langvila (52:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Išnaudojusi ūgio persvarą „Remza & Langvila“ įveikė BC „Bitdefender“

2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 20:49 val., peržiūros: 508

Sekmadienį, gruodžio 9 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Bitdefender“ (1/6) ir svečių teisėmis atvykę „Remza & Langvila“ (2/5) krepšininkai.

Rungtynes „Remza & Langvila“ pradėjo puikiu žaidimu po krepšiu, kas leido pirmauti 13:7. Tačiau kėlinuko pabaigoje jų puolimas sustojo, o BC „Bitdefender“ šešiais taškais išlygino rungtynių rezultatą 13:13.

Antrajame kėlinuke svečiai spurtavo ir įgavo dviženklią persvarą 29:15. Antroje ketvirčio pusėje šeimininkams keliomis greitomis atakomis pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki 33:24.

Trečiajame kėlinuke ekipos apsikeitė keliais tritaškiais, o įpusėjus kėlinukui vis dar devyniais taškais pirmavo „Remza & Langvila“ – 32:41. Visgi, antroje kėlinuko pusėje svečiai spurtavo, paskutinę sekundę tritaškį įsūdė A.Abromaitis, po kurio „Remza & Langvila“ atitrūko 34:51.

Ketvirtajame kėlinuke kiek atsigavo BC „Bitdefender“ puolimas, inicijuotas S. Lengvino dviem tritaškiais. Visgi, atkurti intrigos šeimininkams jau nebepavyko ir teko pasveikinti varžovus su pergale. Galutinis susitikimo rezultatas 52:61 (13:13, 11:20, 10:18, 18:10).

Ž.Zakrasas („Remza & Langvila“):

„Savotiškas žaidimas, bet gerai, kad laimėjom.“

„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:40 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 20:55 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išlygino serijos su „Remza & Langvila“ rezultatą (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo pabaigė BC „Bitdefender“ sezoną (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:14 val.)„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)