Remza & Langvila vs Hipocredit.lt (58:96)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais

2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 20:48 val., peržiūros: 765

Lapkričio 21 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) „Hipocredit.lt“ (svečiai). Abi komandos susirinko negausiai, o šį vakarą svečiai nesunkiai nutolo ir įrodė, jog yra gerokai pranašesni už varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:96 (6:21, 16:23, 11:27, 25:25).

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad „Remza & Langvila“ komandai bus itin suku, svečiai jau pirmomis minutėmis nesunkiai rinko taškus ir bėgo tolyn. Nors antrame kėlinuke skirtumas augo kur kas lėčiau, tačiau net ir to užteko, kad „Hipocredit.lt“ susikurtų triuškinamą persvarą ir po dviejų kėlinių pirmautų rezultatu 22:44.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas tik dar labiau išaugo, šeimininkus gelbėjo nebent sėkmingai provokuojamos pražangos ir baudų metimai. Vis tik „Hipocredit.lt“ pasiekė ir 40 taškų persvarą. Galiausiai savo šanso sulaukė ir „Remza & Langvila“ žaidėjai, komanda ketvirtąjį kėlinuką sužaidė lygiai su varžovais, pataikė gausybė tolimų metimų ir bent jau taip įrodė, kad turi neišnaudotų rezervų. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:96.

„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)„Festo“ per paskutines minutes susitvarko su „Remza ‒ Langvila“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė ketvirtfinalio etapą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 20:43 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Remza & Langvila“ krepšininkams (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 19:47 val.)