Celsis vs Rimo & Patikima linija (61:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 19 d., Antradienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Celsio“ pranašumą

2019 kovo 19 d., Antradienis, 23:23 val., peržiūros: 635

Antradienį Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Rimo & Patikima linija“ ir svečių teisėmis atvykę „Celsis“. Pirmose rungtynėse „Celsis“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę prieš varžovus.

Jau nuo pat pirmųjų minučių „Rimo & Patikima linija“ įsiveržė į priekį, kur užtikrintai keliavo link pergalės, tačiau „Celsis“ sugebėjo surengti greitų atakų atkarpą, kur varžovus 5 minutes paliko be taškų ( 23:18). Po minutės pertraukėlių „Rimo & Patikima linija“ pagaliau pavyko atgaivinti savo puolimą ir ėmė lipti varžovams ant kulnų, bet šeimininkai atsilaikė bei išsaugojo turėtą pranašumą – 35:29.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko kieta ir atkakli kova, kur nugalėtojas sprendėsi tik ketvirtame kėlinyje. „Celsis“ išlaikė savo lyderio poziciją rungtynėse, o „Rimo & Patikima linija“ nuo varžovų skyrė tik vienas metimas. Vis dėlto, svečiai turėjo dar šansų išlyginti serijos rezultatą, bet „Celsis“ užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą, kur mažos smulkmenos lėmė jiems pergalę ir kelialapį į ketvirtfinalį, rezultatu – 61:59 (16:18, 19:11, 12:17, 14:13)

„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Ulmas“ turėjo pripažinti Rimo & Patikima linija“ pranašumą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:15 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Ulmo“ ekipą ir paliko pastaruosius be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 18:41 val.)Permainingose rungtynėse „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Best 4 You“ (90:86) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:21 val.) Rimo & Patikima linija savos sienos nepadėjo, pergale džiaugėsi ASU & Co „AgroVIS“. (2019 vasario 12 d., antradienis, 01:36 val.)