Coca-Cola vs Hidraulit (100:51)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lengvoje kovoje „Coca ‒ Cola“ patvirtino lyderių vardą

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 20:13 val., peržiūros: 502

Sausio 27 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje susitiko “įmonių” lygos komandos “Coca-cola” (šeimininkai) ir “Hidraulit” (svečiai). „Hidraulit“ komandai nepavyko pasipriešinti „Coca-Cola“ komandai. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:51 (22:16, 19:8, 24:14, 35:13).

Pirmajame kėlinyje komandos išbėgo labai energingos ir susikaupę. Pusę kėlinio žaidė taškas į tašką, tik antroje kėlinio pusėje šeimininkų komandai pavyko atsiplėšti nuo varžovų 10 taškų. Iki kėlinio galo „Hidraulit“ komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (22:16). Antrojo kėlino pradžioje tolimais metimais ir greitomis atakomis „Coca-Cola“ padidino savo skirtumą iki 14 taškų. Iki antro kėlinio galo šeimininkai dar padidino skirtumą ir kėlinys baigėsi rezultatu 41:24.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai žaidė dar greičiau ir per visą kėlinį didino skirtumą. Kėlinio gale turėjo jau 27 taškų persvarą (65:38). Ketvirtajame kėlinyje komandos žaidė dėl formalumų. Kadangi šeimininkai pirmavo 40 taškų. Paskutinėmis minutėmis šeimininkai stengėsi pasiekti 100 taškų ribą ir paskutinę sekundę sėkminga greita ataka leido tai padaryti. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:51.

„Coca-Cola“ komandos treneris V.Stočkus: „Šiandien varžovų lygis skiriasi, sužaidėm geras varžybas, laimėjom, pataikėm – viskas sekėsi gerai. Apie sezoną sunku kažką sakyti, nes varžybų dar likę, paskui neaišku kokį gausim varžovą atkrintamosiose. Norai dideli, bet patylėsiu dar šį kartą.“

Lengvoje kovoje „Adma“ sutriuškino „Coca-Cola“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:36 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Coca ‒ cola“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:31 val.)Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:53 val.)Sunkioje kovoje „Coca-Cola“ komandai pavyko atsiplėšti nuo „Norvelina“ komandos ir laimėti (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:00 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)Intriguojančiame mače ‒ „Norvelina“ komandos pergalė prieš „Coca ‒ Cola“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:00 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Coca-Cola“ krepšininkams (2019 sausio 22 d., antradienis, 21:20 val.)