Best 4 You vs ASU & Co „AgroVIS“ (59:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Trečiajame kėlinyje subyrėję „Best 4 You“ turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ pranašumą

2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 18:29 val., peržiūros: 564

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Best 4 You“ ir svečių teisėmis atvykę ASU & Co „AgroVIS“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „Best 4 You“ klydo puolime, o tuo svečiai nesugebėjo pasinaudoti. Vis dėlto, R.Savulis patempė šeimininkus ant pečių, kur greitai įgijo pranašumą ( 15:10), Antrame kėlinyje toliau vyko atkakli kova, bet ASU & Co „AgroVIS“ ekipai niekaip nepavyko perlaužti rungtynių į savo pusę, o šeimininkai be didesnio vargo išsaugojo susikrautą pranašumą – 34:27.

Po ilgosios pertraukos ASU & Co „AgroVIS“ įjungė aukštesnę pavarą ir per keletą minučių išlygino rezultatą ( 34:34). Po minutės pertraukėlės „Best 4 You“ niekaip neišlipo iš duobės ir per trečią kėlinuką sugebėjo sukrapštyti tik tris taškus, o komandas skyrė 15 taškų ( 37:52). Lemiamame kėlinyje „Bet 4 You“ kilo į lemiamą šturmą, tačiau ASU & Co „AgroVIS“ puikiai susitvarkė su varžovų spaudimu ir iškovojo pergalę, rezultatu – 59:73 (15:10, 19:17, 3:25, 22:21)

„Best 4 You“susitvarkė su ASU & Co „AgroVIS“penketu (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:19 val.) Rimo & Patikima linija savos sienos nepadėjo, pergale džiaugėsi ASU & Co „AgroVIS“. (2019 vasario 12 d., antradienis, 01:36 val.)BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:19 val.)Po atkaklios kovos „Best 4 You“ laimėjo bei paliko „Ulmą“ be pergalių (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Adma“ išvargo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:00 val.)Įspūdinga atkarpa nulėmė „Hipocredit.lt“ triuškinančią pergalę prieš „ASU & CO „Agrovis“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Freda“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)