Hipocredit.lt vs ASU & Co „AgroVIS“ (125:44)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Įspūdinga atkarpa nulėmė „Hipocredit.lt“ triuškinančią pergalę prieš „ASU & CO „Agrovis“

2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 21:46 val., peržiūros: 797

Pirmadienį J.Dobkevičiaus sporto salėje įvyko Įmonių „Xiaomi“ lygos pirmneybių rungtynės, kuriose susitiko „Hipocredit.lt“ ir svečių teisėmis atvykę „ASU & CO „Agrovis“.

Rungtynės užtikrintai pradėjo „Hipocredit.lt“ , kurie dominavo tiek puolime, tiek gynyboje. „ASU & CO „Agrovis“ sugebėjo atlikti tik du metimus iš žaidimo, o kai tuo tarpu šeimininkai penkiolika metimų ( 21:10). Po ilgosios pertraukos svečiai sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 6 taškų ( 25:19). Antrą ketvirtį „Hipocredit.lt“ pradėjo „sausa“ atkarpa 29:0,o „ASU & CO „Agrovis“ tik 9 minutę pelnė pirmuosius taškus – 58:21.

Po ilgosios pertraukos „Hipocredit.lt“ toliau įrodinėjo savo meistriškumą prieš varžovus ir po trijų kėlinių komandas skyrė net 64 taškai. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. AIkštelės šeimininkai toliau mėgavosi žaidimu ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 125:44 (25:19, 33:2, 35:8, 32:15)

„Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:36 val.)Viena koja žaidę „Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną pergalę (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Adma“ išvargo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:00 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo 15-ąją pergalę paeiliui (2019 vasario 15 d., penktadienis, 20:08 val.)Nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ nesunki „Hipocredit.lt“ ekipos pergalė prieš „Modernitą“ (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Požeminės linijos – POLI“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:42 val.)BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)„Modernitos“ ir „Hipocredit.lt“ pusfinalio serijoje ‒ lygybė (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:53 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)