Best 4 You vs Acme grupė (79:86)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“

2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 18:57 val., peržiūros: 832

Vasario 3 d., sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Best 4 You“ (7/7) ir svečiai – „Acme grupė“ (7/5).

Rungtynės prasidėjo aktyviai ir rezultatyviai, o įpusėjus pirmajam kėliniui 14:10 priekyje buvo „Best 4 You“. Ir toliau šeimininkai, daugiausia, vedini M. Maslenikovo, kontorliavo rungtynes ir po pirmo kėlinio pirmavo 27:21.

Antrajame ketvirtyje „Best 4 You“ ir toliau bėgo bei po dviejų tolimų metimų paeiliui jau buvo nutolę 41:26. Bet po minutinės pertraukėlės „Acme grupė“ krepšininkai atkuto, surengė spurtą bei po E. Navicko tolimo metimo priartėjo iki minimumo 45:44.

Trečiajame kėlinyje svečiai spurtavo ir įpusėjus kėlinukui jau buvo priekyje 50:56. Šešių taškų pranašumą „Acme grupė“ išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 61:67.

Lemiamame kėlinyje „Best 4 You“ labai greitai persvėrė rungtynių rezultatą 73:74. Rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidė svečiai, kurie ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 79:86 (27:21, 18:23, 16:23, 18:19).

A.Kmita („Acme grupė“):

„pradėjome žaisti savo žaidimą, pradėjo kamuolys judėti, taip ir atlošėme 15 taškų dar pirmoje pusėje. O po to taip ir turėjo būti.“

ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)Geriau antrąją rungtynių dalį sužaidę „Acme grupė“ iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:55 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Best 4 You“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:38 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Ulmą“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ puikiai sužaidė trečiąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2019 sausio 05 d., šeštadienis, 14:17 val.)„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)