Acme grupė vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (82:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą

2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 16:01 val., peržiūros: 973

Sekmadienį, gruodžio 16 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Acme grupė“ (3/4) ir svečių teisėmis žaidę „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2/6) krepšininkai.

Rungtynes abi ekipos pradėjo kiek chaotišku žaidimu ir netiksliais metimais, ko pasekoje labai greitai svečių treneris buvo priverstas paprašyti minutinės pertraukėlės, prieš kurią rezultatas buvo 4:2. Tada „Acme grupę“ į priekį traukė M.Čipas, „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą trimis tritaškiais taip pat patempė A.Čekavičius, o pirmasis ketvirtis baigėsi 17:15 šeimininkų naudai.

Antrasis ketvirtis klostėsi apylygiai, tačiau kelios greitos atakos kėlinuko viduryje leido svečiams nutolti 25:30. Tačiau tada „Acme grupė“ spurtavo 11:0 ir pabaigą antrąjį ketvirtį pirmaudami 11:0.

Trečiojo ketvirčio pirmąją minutę šeimininkai pradėjo dar vienu spurtu 8:0, po kurio jau pirmavo dviženkliu pranašumu 43:30. Bet tada „Menų kambarys & BC „Rhino“ šovė tris tritaškius, surengė kelias greitas atakas ir priartėjo iki 45:43. Visgi, „Acme grupė“ po tikslių M. Čipo ir E. Kiškūno metimų kiek nutolo – 57:49.

Lemiamame ketvirtyje svečiai priartėjo iki 60:56, bet klaidos ir netikslūs metimai neleido arčiau priartėti, o šeimininkai įgavę pagreitį tik tolo ir tolo, o šias rungtynes laimėjo 82:61 (17:15, 19:15, 21:19, 25:12).

A.Duoba („Menų kambarys & BC „Rhino“):

„trūko labai priekinės linijos žaidėjų, nes nebuvo nei vieno iš dviejų. Bei trūko V. Kamarūno, būtų visai kitoks rezultatas.“

„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)„TransUnion“ pasiekė antrą solidžią pergalę iš eilės prieš „Menų kambarys & BC „Rhino” (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)Chaotiškose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)Geriau antrąją rungtynių dalį sužaidę „Acme grupė“ iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:55 val.)