Alaina vs Kelių priežiūra (70:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 25 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“

2019 vasario 25 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 807

Vasario 25 dieną, 21:10 val., Kauno A. Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “įmonių“ lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir „Kelių priežiūra“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 70:77 (19:18, 13:22, 10:22, 28:15).

Rungtynių pradžioje komandos atrodė gana vienodai susikaupę, tačiau šiek tiek daugiau sėkmės atiteko svečių komandai. „Alaina“ per pusę kėlinio sugebėjo įmesti vos 2 taškus nors galimybių turėjo ne vieną. Antroje kėlinio pusėje kelios svečių klaidos leido šeimininkams surengti kelias greitas atakas ir išlyginti rezultatą (19:18). Antrajame kėlinyje komandos kovingai žaidė taškas į tašką daugiau nei pusę kėlinio. Vėliau „Alaina“ kelis kartus klydo gynyboje ir buvo nubausti varžovų spurtu, po kurio priekyje „Kelių priežiūra“ rezultatu 32:40.

Trečiajame kėlinyje „Alaina“ toliau strigo tiek gynyboje tiek puolime. Tuo tarpu varžovai sėkmingai didino pranašumą. Po trijų kėlinių priekyje svečiai (42:62). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pradėjo atrasti būdų sumažinti pranašumą. Tačiau likus 2 minutėms komandas vis dar skyrė 12 taškų ir iki rungtynių pabaigos „Alaina“ nespėjo pasivyti varžovų. Pergalę šventė „Kelių priežiūra“ rezultatu 70:77.

“Kelių priežiūra“ komandos treneris D.Christauskas: „Manau padėjo mums nusiteikimas šiandien. Neturėjom pagrindinių žaidėjų, todėl visi žaidė kaip mokėjo.“

VĮ „Kelių priežiūra“ paliko „Alainą“ be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:06 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Festo“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:09 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:05 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Coca-Cola“ nesunkiai laimėjo pirmą savo kovą svečiuose pas „Alaina“. (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Omega“ neturėjo daug vargo su „Alaina“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:33 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ pergalingai pradėjo Įmonių lygą įveikdami Lemora & Minaltra & Deirama (63:59) (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:22 val.)