ASU & Co „AgroVIS“ vs Rimo & Patikima linija (86:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 19 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“ pasiekė užtikrintą pergalę

2019 sausio 19 d., Šeštadienis, 15:29 val., peržiūros: 587

Sausio 19 dieną, 12:45 val., A. Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos ASU & Co „AgroVIS“ (šeimininkai) ir „Rimo & Patikima linija“ (svečiai). ASU & Co „AgroVIS“ pranašumą savo rankose turėjo kone viso susitikimo metu, o po ilgosios pertraukos jie jau pasiekė ir triuškinamą persvarą prieš varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:62 (20:17, 24:20, 21:8, 21:17).

Nors pirmosios minutės buvo gana lygios, bet šeimininkai labai greitai suprato, kad gali puikiai išnaudoti savo ūgio pranašumą ir tai padėjo jiems nutolti. Tiesa, skirtumas augo labai iš lėto, nes „Rimo & Patikima linija“ turėjo sunkiai sulaikomą lyderį, juo tapęs L.Ratautas vienas rinko daugiau nei pusę komandos taškų. Vis tik skirtumas ir toliau tarp ekipų augo, kol tapo dviženklis. „Rimo & Patikima linija“ prieš pat ilgąją pertrauką pataikė kelis tolimus metimus ir taip kiek sušvelnino atsilikimą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 44:37.

Po ilgosios pertraukos „Rimo & Patikima linija“ trumpam priartėjo iki 4 taškelių ribos, tačiau tai buvo viskas, netrukus šeimininkai vėl ėmė tolti, o svečiai tiesiog skendo klaidose. Skirtumas dabar augo su kiekviena minute, kol galiausiai jokios intrigos nebeliko. ASU & Co „AgroVIS“ komandai likęs laikas jau tebuvo formalumas, nes pergalė solidžiu pranašumu jau buvo jų sąskaitoje. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:62.

„Best 4 You“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:18 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ puikiai sužaidė trečiąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2019 sausio 05 d., šeštadienis, 14:17 val.)ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:09 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įveikė „Acme grupę“ rungtynėse dėl grupės pirmos vietos (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 15:41 val.)ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)„Freda“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ įstrigo „KTK ‒ Enerstena“ gynybos gniaužtuose (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 19:57 val.)ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:38 val.)