Vėjų linija & Garliavos duona vs ASU & Co „AgroVIS“ (63:85)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus

2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 22:09 val., peržiūros: 845

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės J pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais „ASU & Co „AgroVIS“. Didžiąją dalį rungtynių pirmavę svečiai, vedami net keturgubą dublį surinkusio G. Vasiliausko, išsivežė nesunkią pergalę. Svarbu paminėti, kad jis savo įspūdingu žaidimu pasiekė lygos perimtų kamuolių rekordą – net 11!

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo trimis iš eilės svečių klaidomis. Tačiau ne visos jų klaidos varžovams leido pelnyti taškus. Visas dešimt minučių žaidimas vyko apylygiai. Tai byloja ir kėlinio rezultatas – 12:15.

Antrajame ketvirtyje „ASU & Co „AgroVIS“ susikaupė ir paėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Sužaidus kiek daugiau nei pusę laiko, po G. Vasiliausko dvitaškio ir D. Vaičeliūno tolimo šūvio, jiems pirmą kartą pavyko pasiekti dviženklį pranašumą – 19:30. Besibaigiant kėliniui šeimininkų gretose L.Varnas sėkmingai provokavo oponentų pražangas ir taikliais baudų metimais padėjo saviškiams mažinti atsilikimą. Prieš pertrauką – 33:35.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo intriguojančiai. Komandos keitėsi taikliais metimais ir po B. Mockaus („Vėjų linija & Garliavos duona“) taiklaus dvitaškio komandas skyrė vos vienas taškas (40:41). Tuo nepatenkinti varžovai nedelsiant surengė spurtą 10:0, kuriuo susigrąžino saugią dviženklę persvarą. Prieš lemiamą kėlinį 46:59.

Ketvirtasis ketvirtis nieko naujo į aikštelę neatnešė. Laikydami saugų atstumą nuo varžovų „ASU & Co „AgroVIS“ rinko gan lengvus taškus, į kuriuos varžovų atsako nesulaukė. Rungtynės baigėsi užtikrinta svečių iš Akademijos pergale rezultatu – 63:85.

Nugalėtojų trenerio R. Rakščio komentaras:

„Pergalę, manau, padėjo pasiekti nors ir trumpesnis, bet vienodesnio pajėgumo suolelis. Turėjom daugiau ištvermės.“

„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)Atkaklioje kovoje ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pergalę prieš “Vėjų linija & Garliavos duona” (2019 vasario 02 d., šeštadienis, 14:14 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ įstrigo „KTK ‒ Enerstena“ gynybos gniaužtuose (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 19:57 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Elektrėnų „Pastolinis“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:17 val.)